Välisministeeriumi sisekoolitajatele külla 21.04.2017!

Sel kevadel on meil suurepärane võimalus tutvuda Välisministeeriumi personali arendamise eripärade ja sisekoolituste süsteemiga, kui 21. aprillil kell 9.00-12.00 ootavad meid külla Aasta Sisekoolitaja 2015 kandidaat Liina Viies ning personaliosakonnast Evelin Loman ja Klairika Linaste.

Liina Viies Aasta Sisekoolitaja 2015 kandidaat


Liina töötab välisministeeriumis 15. aastat. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli pedagoogika ja algõpetuse metoodika (cum laude), täiendanud end avalike suhete, marketingi ja diplomaatia vallas. 2009. ja 2013. aastal läbinud välisministeeriumis sisekoolitaja koolituse, 2014. aastal kommunikatsiooni koolituse.
Koolitajastaaži välisministeeriumis on Liinal 13 aastat. Selle aja jooksul on ta üles kasvatanud terve põlvkonna sisekoolitajaid ja konsuleid.

Evelin Loman personaliarenduse ja rahvusvahelise personalipoliitika büroo direktor


Evelin töötab välisministeeriumis aastast 1994. aastast. Ta on töötanud paljudel erinevatel ametikohtadel, sh Vene lauaülemana ja inimõiguste spetsialistina. Ta on viibinud mitmes välislähetustes meie esindustes Strasbourgis ja Genfis. 2015. a novembrist töötab ta personaliosakonna personaliarenduse ja rahvusvahelise personalipoliitika büroo direktorina.

Klairika Linaste personaliosakonna spetsialist personali arenduse ja koolituse küsimustes


Klairika töötab välisministeeriumis aastast 1993. Ta on töötanud paljudes erinevates osakondades ja viibinud välislähetustes Vilniuses, Moskvas, Haagis. 2013. aastast on ta tegelenud välisministeeriumi personali arenduse ja koolitusküsimustega.

Kohtumiseni Liina, Evelini ja Klairika  juures Välisministeeriumis (Islandi väljak 1, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 14. aprillini 2017.

Registreeru külastusele

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Annika Allikas, Anu Ahven, Kaire Takjas

Scroll to Top