DHL Estonia sisekoolitajatele külla 10.02.2017!

2017. aasta esimene külastus viib meid maailma kõige rahvusvahelisema ettevõtte Eesti maanteetranspordi äriüksusesse.

10. veebruaril 2017 kell 14.00-16.30 ootavad meid külla DHL Estonia maanteetranspordi äriüksuse sisekommunikatsiooni ja müügitoe spetsialist ning Aasta Sisekoolitaja 2016 kandidaat  Elina Roosi ja DHL Freight Estonia personalijuht Anneli Tõnissoo.

Elina Roosi maanteetranspordi äriüksuse sisekommunikatsiooni ja müügitoe spetsialist, Aasta Sisekoolitaja 2016 kandidaat

Elina on alates 2015. aasta augustist DHL Estonia maanteetranspordi äriüksuse sisekommunikatsiooni ja müügitoe spetsialist, kelle tööalaseks lisaülesandeks on ka ettevõtte töötajate koolitamine ja juhendamine erinevatel teemadel. Elina koolituspisik sai alguse ülikooli ajal tudengiorganisatsioonis, 6 aastat tagasi. Sellest ajast saati on erinevatel teemadel koolitamisega tegelenud põhitööga paralleelselt. Hetkel viib läbi sisekoolitusi uutele töötajatele, lisaks ettevõtte spetsiifilisi koolitusi tööprotsesside parendamiseks.

Anneli Tõnissoo personalijuht


Anneli on DHL Freight Estonia personalijuht. Ta on DHL Freight’is tööl alates 2013. aasta jaanuarist. Maanteetranspordi äriüksuses on töötajaid 114 ning kõik personaliküsimusi puudutavad teemad on Anneli vastutusala, lisaks ka koolitusvaldkond.

Kohtumiseni Elina ja Anneli juures DHL Estonias (Betooni 6, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 3. veebruarini 2017.

Registreeru külastusele

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Anu Ahven, Siiri Sõmer, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top