Sisekoolitaja raamaturiiul: raamatud, mis innustavad, toetavad, arendavad

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit alustab sisekoolitajatele suunatud lugemisklubiga, mille eesmärk on ühiselt arutleda sisekoolitajat toetava, arendava ja inspireeriva raamatu üle, jagada oma arusaama käsitletud teemade kohta ning täiendada loetut enda kogemuste ja mõtetega.

Esimene kohtumine toimub 30. oktoobril 2019 kell 16.30-18.30, kus vestleme koos Alar Ojastuga tema raamatust “Ratsionaalne emotsionaalsus. Tugevad tulemused pehmetest tegudest”.

Alar Ojastu on suurte kogemustega koolitaja, kes on nõustanud sadu organisatsioone nii Eestis, mujal Euroopas kui ka Aasias ja Venemaal. Alar ise ütleb raamatu kohta nii: „Olin veendunud, et inimliku hoolivuse kaudu on võimalik organisatsioonidel rohkem saavutada, kui kitsalt raha nimel tegutsedes, aga mul puudus tõestus sellele. Otsustasin siis kahtluse alla seada kõik oma intuitiivsed teesid seni, kuni olen neile leidnud kinnituse. Tahtsin fakte, näiteid, protsente ja täpseid summasid.”

Sisekoolitaja raamaturiiuli lugemisklubi näol on tegemist ühise vestlusringiga ehk kohtumise ajaks on vajalik raamat läbi lugeda ning olla valmis oma mõtteid kohapeal ka teistega jagama.

Lugemisklubis osalemiseks:
•    Registreeru lugemisklubi kohtumisele
•    Loe raamat kohtumise ajaks läbi
•    Tule kohale ja jaga enda mõtteid loetust

Omaltpoolt kostitame tee ja väikeste suupistedega. Kui keha ja vaim vajavad aga rohkem turgutust, siis suuremaid ampse on võimalik endale soetada Wabaduse kohvikust.

Ratsionaalne_emotsionaalsus

Registreeru

    Scroll to Top