Swedbanki sisekoolitajatele külla 

13.09.2023 kell 14.00-16.00
Swedbanki peamajas

Liivalaia 10, Tallinn

 
Meil on hea meel  teha algust sügisel külastusega Swedbanki.   
Seame sammud 13. septembril  Swedbanki, kus  Aasta Sisekoolitaja 2022 kandidaat Kristiina Lees võtab meid vastu koos oma kolleegidega, et kuulda kuidas nad Swedbankis avavad kolleegide sisemist potentsiaali ja toetavad nende arengut.


Meid võtavad vastu:

Kristiina Lees

Privaatpanganduse osakond, kliendikogemuse juht, Aasta Sisekoolitaja 2022 kandidaat

Kristiina on tänaseks Privaatpanganduse Kliendikogemuse juht ning tema peamised ülesanded on olnud kvaliteedi standardite loomine, kvaliteedi plaanide elluviimine ning kliendi rahulolu jälgimine.
Pangas on olnud sisekoolitaja üle 10 aasta ning olnud müügitreener, loonud erinevaid koolitusi müügi, argumenteerimise, telefoni teeninduse, kuue tärni teeninduse, nõustamise ja pangatoodete osas. Seega oma praktikas kokku pannud üle 100 koolituse. Samuti on läbi viinud õpilastunde rahatarkuse, karjääri ja investeerimise teemal. On olnud õppejõud Majanduskoolis ning läbi viinud koolitusi väljaspool panka. Tema kirg on tippteenindus ja müük ning läbi selle on valmis lõputult inimesi inspireerima ning koolitama! Tema aforism on: Hea teenindus on nagu sõprus. Õigeks muutub ta siis, kui oled saanud seda proovile panna ka raskel ajal.

Hanna Lember
Karjäärikeskus, sisemise järelkasvu valdkonnajuht

Hanna toetab sisemise järelkasvu valdkonnajuhina kõiki Swedbanki töötajaid nende karjääri ja arengu edendamisel. Ettevõtte edu aluseks on inimesed, toetav keskkond, kus töötajad on motiveeritud ja saaksid oma potentsiaali täielikult rakendada. Personalivaldkond on talle südamelähedane ja omab üle 15 aasta kogemust nii värbamises kui ka projektide juhtimises. Lisaks mitmekesisele töökogemusele on tal magistrikraad ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimises. See on andnud Hannale sügavamad teadmised ärijuhtimise ja tehnoloogia valdkondadest, mis on olulised tänapäeva kiiresti arenevas töökeskkonnas.

Piret-Elin Lawson
Swedbank Akadeemia, koolitus- ja arendusekspert

Piret-Elinai peamiseks ülesandeks on juhtide arendamine nii Swedbank Eestis kui ka grupiüleselt. Swedbankis on juhtide arendamise aluseks juhtimisraamistik ja juhtimisootused vastavalt erinevatele juhtimistasanditele. Läbi arenguprogrammide ja erinevate juhtimist toetavate tegevuste soovime tagada selle, et Swedbankki juhid oleks kompetentsed, paindlikud ja valmis olema tulevikumuutuste eestvedajateks.
On tegelenud töötajate ja juhtide arendamisega umbes 20 aastat ja on samas vallas pikalt töötanud ka välismaal – Singapuris ja Londonis.

Piret van de Runstraart-Kärt
Swedbank Akadeemia juht

Pireti põhieesmärgiks Swedbank Eesti Akadeemia juhina on õppiva organisatsioonikultuuri juurutamine ja toetamine. Tema karjääri läbivaks teemaks on olnud elukestev õpe. 17 aasta jooksul Air France/KLM kontsernis töötamisel on juhtinud erinevaid klienditeenindusega seotud osakondi ja samuti parendusprojekte juhi ning muudatuste juhina. Sisekoolitajana koolitas kolleege Lean6Sigma metoodikas ja mõtteviisis. Tal on Tartu Ülikooli Skandinavistika diplom ja MBA kraad Newport University’st. Samuti post-masters diplom Customer Experience Management & Strategy.  

 

Kohtumiseni Kristiina, Piret-Elini, Hanna ja Pireti juures 13. septembril Swedbanki peamajas kell 14.00!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond

Registreerimine külastusele allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top