Koolitushooaja avaseminar: Minu DiSC käitumisstiil sisekoolitaja rollis

Koolitushooaja avaseminar: Minu DiSC käitumisstiil sisekoolitaja rollis
24.08.2023, Tallinn

Sel aastal koguneme taas traditsiooniliselt augustikuu teisel poolel, et üheskoos midagi põnevat õppida, endast kui koolitajast rohkem teada saada ja torti süües algavat koolitushooaega tervitada.

DiSC koolituse eesmärgiks on suurendada oma isiklikku efektiivsust ja kohanemisoskust koolitajana läbi enda käitumisstiili parema tundmise ja teiste stiilide äratundmise ja mõistmise.
Koolituse ettevalmistusfaasis täidavad osalejad uue generatsiooni Everything DiSC® Workplace profiili, mille tagasiside jagatakse koolituse käigus.

Kõikidel osalejatel on võimalus eelnevalt teha DiSC isikuprofiili test, mille tulemused saavad osalejad seminaril kohapeal väljaprinditud kujul.

Oma isiksusetüübist tulenevate eelistuste mõistmine aitab tuvastada väljakutseid sinu lähenemises koolitamisele. Mistahes programmi ettevalmistamine ei seisne ainult sisu kokkupanemises, vaid ka oma motivatsiooni ja stressitekitajate tundmises ning kõige tõhusama soorituse planeerimises.

Ajakava:

9.30-10.00 Kogunemine 
10.00-11.45 Koolitus
11.45-12.15 Tordipaus ja hooaja avamine
12.15-13.45 Koolitus
13.45-14.00 Kokkuvõte ja lõpetamine

 

Meie külaliskoolitajateks on  sel päeval  Mati Sööt  ja Liis Paemurru, kes viivad läbi praktilise koolituse, mille käigus õpime end tundma koolitaja rollis
DiSCi käitumisstiilide kaudu.

 

 

 

 

Mati Sööt, IPB Partners koolitaja, DiSC® maaletooja Baltikumis
Liis Paemurru, Change Partners konsultant ja koolitaja

Mati omab laiapõhjalist ettevalmistust ja kogemust organisatsiooni ja juhtimise arendamise valdkondades. Tal on 30 aasta pikkune töökogemus juhtimiseksperdi ja konsultandina, koolitaja ja coachina Balti riikides ja väljaspool. Ligi 25 aastat on ta olnud DiSC® brändi maaletooja Baltikumis. Nõustanud paljusid Eesti juhtivaid organisatsioone nii era- kui avalikus sektoris. Konsultandina toetanud sadu juhtmeeskondi ja enam kui 250 tippjuhti. Osalenud regulaarselt rahvusvahelistes konsultatsiooniprojektides. Mati on välja töötanud erinevaid arendusprogramme ning koolitanud ja sertifitseerinud konsultante ja koolitajaid mitmetes riikides. Omab kümneid rahvusvahelisi sertifikaate.

Liis on praktik, kellel kogemust personalivaldkonnas ja selle juhtimises üle 10 aasta, vastutades personalistrateegia ja taktikalise plaani loomise, kui selle implementeerimise eest. Meeskondade ja juhtide arendamine ning DiSC on mänginud selles võtmerolli. Liis toetab ettevõtteid nii indiviidi, meeskonna kui organisatsiooni tasandil. Ta on õppinud nii executive coachingut kui lahenduskeskset meeskonna coachingut, motiveerivat intervjueerimist ja läbinud Moreno kooli grupidünaamikate ja sotsiomeetria väljaõppe.

Eesmärk:
DiSC koolituse eesmärgiks on suurendada oma isiklikku efektiivsust ja kohanemisoskust koolitajana läbi enda käitumisstiili parema tundmise ja teiste stiilide äratundmise ja mõistmise.
Koolituse ettevalmistusfaasis täidavad osalejad uue generatsiooni Everything DiSC® Workplace profiili, mille tagasiside jagatakse koolituse käigus.

Õpiväljundid:

  • Mõistan paremini iseenda käitumisstiili ja reaktsioone koolitajana
  • Mõistan paremini teisi DiSC stiile, erinevusi ja oskan seeläbi koolitusi tõhusamaks muuta
  • Kasvatan iseenda kohanemisoskust õppides tundma teiste stiilide tugevusi kui väljakutseid
  • Mõistan DiSCi abil paremini koolitusel ettetulevaid raskeid osalejaid ja oskan nendega toime tulla
  • Oskan kasutada DiSC analüüsi meetodit

Meetodid:
Loeng, interaktiivsed videod, individuaalne töö, grupitöö, paarisarutelu, mäng

Toimumiskoht: Tallinn

Osalemistingimused:
Seminaripäeval osalemine ESAL liikmetele vastavalt kontaktisikute arvule kuni 11. augustini registreerudes osalemine TASUTA.
Teistele liikmesorganisatsioonidest registreerujatele hind 75 €+km
ESAL’i uutele liitujatele registreerumisel kuni 11. augustini soodustus 125 €+km

Teistele osalejatele  145€+km.

Alates 12. augustist kõikidele osalejatele hind 169€+km

PS. Hind sisaldab uue generatsiooni Everything DiSC profiili igale osalejale
Osalejate arv on piiratud.

Registreerimine allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top