Bigbanki sisekoolitajatele külla 

18.10.2023 kell 14.00-16.00

Narva mnt 11, Tallinn

 

18
. oktoobril seame sammud Bigbanki, kus  Aasta Sisekoolitaja 2022 nominent Piret Jõhvik võtab meid vastu koos oma kolleegidega, et kuulda kuidas nad Bigbankis avavad kolleegide sisemist potentsiaali ja toetavad nende arengut.

 

 


Meid võtavad vastu:

Piret Jõhvik

finantskuritegevuse ennetamise üksuse juht,  Aasta Sisekoolitaja 2022 nominent

Pireti üheks ülesandeks on tõsta töötajate teadlikkust rahapesu ennetamise ja terrorismi rahastamise tõkestamise valdkonnas, olla nö majakaks, mis näitab suunda ja hoiatab võimalike riskide/ohtude eest. Koolitaja olen tegutsenud 20+ aastat, jagades teadmisi ja kogemusi kindlustusõiguse, haldusõiguse ja rahapesu tõkestamise valdkonnas. Tunnen sügavamat huvi inimeste arendamise ja õppimise protsesside vastu, mis viis õppima Tallinna Ülikooli andragoogikat. Olen andragoog ja mulle on omistatud täiskasvanute koolitaja 7 taseme kutsekvalifikatsioon. Väärtustan elukestvat õpet ja õppimist läbi elukaare, mis võimaldab inimesel säilitada aktiivsuse ja olla kaasatud ühiskonnas ja kogukonnas toimuvates sündmustes. Inimese eluea pikenedes on vaja uusi lähenemisi ka ettevõtetes, et tagada jätkusuutlikkus ja kompetents, mida edasi anda noorematele kolleegidele. Tööprotsesside kujundamine kaasates töötajate teadmisi ja kogemusi, on minu peamiseks uurimisvaldkonnaks. Inimese homne päev algab juba täna. 


Gerly Roosmets
personalivaldkonna juht

Gerly on personalivaldkonnas tegutsenud ca 10+ aastat erinevates suurettevõtetes erinevatel ametikohtadel. Omandanud kasvatuteaduste ning 2023 aastal TalTechis personalijuhtimise eriala magistrikraadi. Tööalaselt on tänane väljakutse on ca 300 Bigbank AS töötajate elukaare toetamine. Naudib oma tööd personalivaldkonna juhina, kus saab olla nõustajaks kolleegidele ja partneriks juhtidele erinevates inimesi puudutavates teemades, sh heade inimeste leidmisel, hoidmisel ja arendamisel. Tema kirg on arengu toetamine, karjäärinõustamine, sisseelamise toetamine, tööandaja bränding ja sisekoolitamine. Teda kõnetab ütlus: „Ei piisa sellest, et teatakse –  teadmisi tuleb ka rakendada. Ei piisa sellest, et tahetakse – tuleb ka vastavalt tegutseda!“

Kadri Paumees
koolitus- ja arendusspetsialist

Kadri alustas hiljuti Bigbankis ning tema uueks rolliks on koolitus- ja arendusvaldkonna eestvedamine. Tal on mitmekülgne personalitöö kogemus, mis on erinevatel perioodidel, kas rohkem või vähem olnud seotud inimeste arendamise toetamisega. Kadri kirg on ka mitteformaalne õppimine ning selle võimaluste kasutamine töökeskkonnas. Positiivse ja toetava töötajakogemuse pakkumise kõrval peab ta ka ise väga oluliseks pidevalt juurde õppida ja arendada. Kadril on magistrikraad andragoogikas ning täiskasvanute koolitaja, tase 7 kutse.

Kohtumiseni Pireti, Gerly ja Kadri juures 18. oktoobril Bigbanki peamajas kell 14.00!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond

Registreerimine külastusele allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top