Lidl´isse külla Aasta Sisekoolitajale 2023 Jaanika Greimile 

6.02.2024 kell 14.00-16.00
Tammsaare Ärikeskus
A. H. Tammsaare tee 47, Tallinn

 Meil on hea meel külastada Aasta Sisekoolitaja 2023 võitjat (täisajaga sisekoolitaja kategoorias).
Seame sammud 6. veebruaril  Lidl´isse, kus Jaanika võtab meid vastu koos oma kolleegida, et kuulda kuidas nad Lidl´is avavad kolleegide sisemist potentsiaali ja toetavad nende arengut.
Meid võtavad vastu:

Jaanika Greim

poetöötajate koolitusspetsialist, Aasta Sisekoolitaja 2023

Jaanika alustas oma teekonda Lidlis pea neli aastat tagasi poe juhatajana. Alguses osales ta põhjalikul väljaõppel Slovakkias, kus õppis kõike protseduure ja standardeid nende rohujuure tasandil. Peale Lidl Eesti poodide edukat avamist liikus Jaanika ametialaselt edasi, võttes vastu poodide sisekoolitaja ametikoha. Jaanika koolitab igapäevaselt meie poe meeskondi ning on mitmekülgselt toeks nende arenguteekonnal.Gitana Vahter
talendijuhtimise ja koolitustiimi juht

Gitana on tegutsenud koolitusvaldkonnas kokku juba üle 14 aastat, nendest üle 4 aasta Lidlis. Siin ta on saanud osaleda kõikides töötajate koolituse ja arenguga seotud protsesside ning süsteemide juurutamises. Gitana hindab terviklikku ja põhjalikku lähenemist töötajate väljaõppele, õigesti suunatud täiendkoolitustele, läbipaistvale töösoorituse hindamisele ning seeläbi karjääriarengule kui sellisele. Tema kireks on järjepidev õppimine ja enesetäiendamine. Gitanal on kõrgharidus rahvusvaheliste suhete alal ning lõpetamisjärgus magistrikraad personalijuhtimises.


Kadri Maltsar
koolituse ja arengu konsultant

Personalivaldkonnas tegutsenud pea 10 aastat, sellest viimased 4 aastat koolitusvaldkonnas. Oman magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist personalitöö ja -arenduse erialal. Tööalaselt on minu rolliks Lidl Eesti OÜ kontoritöötajate koolituste ja arengu planeerimine, toetamine ja edasi arendamine. Mulle väga meeldib minu töö, sest saan pakkuda kolleegidele tuge ja nõu erinevatel arenguga seotud teemadel ning läbi mitmete projektide ellu viia ettevõtte eesmärki toetada oma töötajate järjepidevat arengut.

 

Anneliis Kalmus
koolituse ja arengu konsultant

Anneliisil on magistriharidus TalTechi personalijuhtimise erialal. Karjäär Lidlis sai alguse üle 2 aasta tagasi, kui alustati poetöötajate massvärbamisega. Peamisteks tööülesanneteks on poemeeskonna väljaõppe ning täiendkoolituste planeerimine ja organiseerimine, uute töötajate sujuva sisseelamise ja kvaliteetse väljaõppe tagamine. Tehniline e-koolituste haldamine ja loomine õppesüsteemis ning igakuiste koolituste läbimise võtmenäitajate jälgmine ja analüüsimine. Silma paneb särama, kui kolleegid nii peost kui kontorist on peale koolitust rahulolevad ja inspireeritud.

Kristiina Jürioja
talendijuhtimise noorem konsultant

Kristiinal on varasem kogemus personalivaldkonnast ning bakalaureusekraad TalTechist halduskorralduses. Lidlis on ta olnud 3 aastat, enne Lidli koolitusmeeskonnaga liitumist töötas personaliassistendina. Hetkel tegeleb Lidlis töötajate talendijuhtimise valdkonnaga. Oma töö juures naudib eelkõige võimalust panustada töötajate potensiaali avamisse ning nende arengusse.

 


Kohtumiseni Jaanika, Gitana, Kadri, Anneliisi ja Kristiinaga 6. veebruaril Lidl´is kell 14.00!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond

Registreerimine külastusele allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top