Maxima Eesti sisekoolitajatele külla 

16.11.2023 kell 14.00-16.00

Maxima kontoris, Aiandi 13/2,  Tallinn

 

16. novembril seame sammud Maxima Eesti´sse, kus  Aasta Sisekoolitaja nominendid Valeria Šveinova (2020)  ja Vladislava Grünthal (2019) võtavad meid vastu koos oma kolleegi Lea Kimberi ja Heldi Sakkariasega, et kuulda kuidas nad Maxima Eestis avavad kolleegide sisemist potentsiaali ja toetavad nende arengut.

Meid võtavad vastu:

Valeria Šveinova

personali administratsiooniüksuse juhataja, Aasta Sisekoolitaja 2020 nominent

Maximas töötanud juba 9,5 aastat. Hariduskäik: õigusteaduses magistrikraad, kutsepedagoog Tallinna Ülikoolis ja andmekaitsespetsialist Tallinna Majanduskoolis.
On  koolitanud ja juhendanud  kaupluste ja tootmistsehhide juhte ning administratsiooni.
Hindab pigem praktilisi, mitte teoreetilisi koolitusi, seega oma koolituste koostamisel tugineb pigem õppija praktiliste oskuste arendamisele. Parimate õppemeetodite leidmine nõuab  temalt  kui  ettevõtte sisekoolitajalt pidevat enesearendamist ja kompetentside järjepidevat täiendamist.

Vladislava Grünthal
teenindusjuht, Aasta Sisekoolitaja 2019 kandidaat

Teenindusvaldkonnas tegutsenud aktiivselt 30 aastat, sellest Maximas üle 5 aasta teenindusjuhina. Tööalaselt on tema väljakutse Maxima töötajate teenindusoskuste mitmekülgne arendamine. Inimeste arendaja ja koolitajana motiveerib teda kõige enam see, kui näeb, et minu töö tulemusena midagi muutub.
Naudib oma tööd teenindusjuhina, sest saab olla nõustajaks kolleegidele erinevates inimeste teenindamist puudutavates teemades,

 

Lea Kimber
personalijuht

Lea on personalivaldkonnas tegutsenud üle 25 aasta. Maxima 3500 töötaja arengu ja heaolu eest seisab juba 5 aastat. Leal on magistrikraad EBS-st rahvusvahelises ärijuhtimises, Tartu Ülikoolis on läbitud ka bakalaureusetaseme psühholoogiaainete programm. Lea kireks on inimeste- ja juhtimiskultuuri arendamine, tööandja bränding ning käitumispsühholoogia. Suure ettevõtte personalijuhina peab Lea oluliseks ka oma rolli sisekoolitajana juhtimis- ja organisatsiooni kultuuri teemadel.

 

 

Kohtumiseni Valeria, Vladislava, Lea ja Heldi juures 16. novembril  Maxima Eesti kontoris kell 14.00!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond

Registreerimine külastusele allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top