Euronicsisse sisekoolitajatele külla

16.04.2024 kell 14.00-16.00
Laki põik 6, Tallinn

 Meil on hea meel külastada Euronicsi sisekoolitajaid.
Seame sammud 16. aprillil Euronicsisse, kus Marge, Kätlin ja Ave võtavad meid vastu, et kuulda kuidas nad Euronicsis avavad kolleegide sisemist potentsiaali ja toetavad nende arengut.

Meid võtavad vastu:

Ave Kruusalu
personalijuht

Ave on personalijuhina tegutsenud ca 10 aastat. On juhina tulemustele suunatud, innovaatiline ja kaasav. Kuigi igale poole alati ei jõua, on alati valmis kaasa mõtlema ning käed külge panema. Ootab enda meeskonnalt initsiatiivi ja algatusi, sest uutest mõtetest ja ideedest on võimalik ka endal õppida ning edasi areneda. Euronicsi üks väärtustest on „Areng“ ja see iseloomustab  igapäevaseid tegemisi ning tegutsemisvaldkonda igati. Tehnoloogia ja tehnika maailm muutub ning areneb iga päev ja nii ka nemad ise. Usub, et edu võti peitub inimestes ja koos ühise eesmärgi nimel tegutsedes suudab palju.
Õppinud on psühholoogiat, ärijuhtimist ja organisatsioonikäitumist.Kätlin Tingas
koolitusjuht

Kätlin on personalivaldkonnas tegutsenud ca 5 aastat. On lõpetanud Tallinna Majanduskooli panganduse erialal ning kuna tema tee pangas viis personaliosakonda, õppis juurde personalitööd. Euronicsis vastutab kogu koolitustegevuse eest, planeerib ja korraldab igale osakonnale tööks vajalikke koolitusi, valmistab ette sisseelamisprogramme koostöös juhtidega ning juhib mentorlussüsteemi. Samuti loob koostöös erinevate valdkonna spetsialistidega e-koolitusi Eesti ja Läti kaupluste töötajatele.  Hindab väga, et ta töö on mitmekesine, täis põnevaid projekte. Samuti teeb meele rõõmsaks see, et töötajad hindavad koolitusi ning jagavad lahkelt enda positiivset tagasisidet.


Marge Vellesalu
kliendikogemuse juht

Marge peamiseks rolliks on kaupluste töötajate koolitamine ja toetamine müügi ja teeninduse valdkonnas, mentorite väljaõpe ja arendamine, teenindusjuhtide ja vahetusevanemate koolitamine ja toetamine. Samuti testostude korraldamine, tulemuste analüüs ja järeltegevused.

 

 

Kohtumiseni Ave, Kätlini ja Margega 16. aprillil Euronicsis kell 14.00!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond

Registreerimine külastusele allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top