Virtuaalne külastus:

PRIA Aasta Sisekoolitaja nominendile Taavi Tamm´ele külla

9.05.2024 veebis

 

 

Seekordne virtuaalne külastus viib meid  Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametisse  (PRIA) sisekoolitajatele külla,  kus Aasta Sisekoolitaja 2023 nominendid Taavi Tamm võtab meid vastu koos oma kolleegi Marguse, Kadri ja Liinaga, et kuulda veebivahendusel kuidas nad PRIA´s avavad kolleegide sisemist potentsiaali ja toetavad nende arengut.

Taavi Tamm
Aasta Sisekoolitaja 2023 nominent
teenusdisaini nõunik

Taavi on tegutsenud koolitajana juba üle 12 aasta. Taavi peamised koolitusteemad on disainmõtlemine, teenuste disaini protsess ja tööriistad, ärimudel (Business Model Canvas, Lean Canvas), koolitaja koolitused, liftikõne e. pitching.
Vabakutselise koolitaja on Taavi aidanud sadadel kollektiividel oma ärimudelit mõtestada ja disainmõtlemist rakendada juba aastaid. Näiteks on ta aastaid vedanud Tartu Ülikooli Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse STARTERi koolitusprogramme üle Eesti ärimudeli ja tootearenduse teemadel. Tema juhendatud äriideede arenguprogrammi on läbinud ca 250 tudengit. STARTERi ja teiste äriideede arenguprogrammide raames on tema koolitustel Tallinnas, Tartus, Narvas, Kiievis ja mujal osalenud üle 3000 alustava ettevõtja ja ettevõtlushuvilise.
Taavi usub, et ükski koolitus ei saa toimuda päris eraldiseisvana vaakumis, vaid on üks osa mingist suuremast eesmärgist, mistõttu on koolitajal alati oluline aru saada kellel koolitust vaja on ja millist muutust soovitakse selle tulemusel näha.

Margus Noormaa
PRIA peadirektor

1. veebruarist alustas tööd PRIA uus peadirektor, kes viimased aastad juhtis Riigi Infosüsteemide Ametit. Usun, et hea tiim on see, kes toob tulemused ja

 

 

 

Kadri Adamson
personaliarendamise ekspert

Kadri on personalivaldkonnas küll suhteliselt värske liige, kuid töötanud varasemalt mitmeid aastaid erinevate meeskondade juhina. Kadri veab PRIAs eest tööandjabrändi, koolitusvaldkonda ja SAMMU tiimi.
SAMM on õhinapõhine vabatahtlikkuse alusel koos käiv meeskond, kelle südameasjaks on meie sisekoolitussüsteemi paremaks tegemine. Mind väga inspireerib inimeste areng ja läbi koolitusvaldkonna on võimalus meie inimeste järjepidevat arengut toetada.

 

Liina Tilk
personalijuht

Liina on PRIAs töötanud juba pea 20 aastat, sellest 4 aastat personalijuht ning olnud sama kaua ka SAMMu tiimi liige. Liinale on väga oluline, et PRIAs alustav uus inimene tunneks ennast koheselt kaasatuna ja osana tervikust, seepärast veab PRIAs eest ka juhendamissüsteemi.
Mulle meeldib luua ja hoida hoolivat ning motiveerivat töökeskkonda, kus inimesed tunnevad end väärtustatuna ja tunnustatuna.

 

Kohtumiseni Taavi, Marguse, Kadri ja Liinaga  9. mail kell 14.00!

 

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Annika Allikas,  Marju Meejärv, Liisi Männistu, Katrin Bergmann

Registreeru

    Scroll to Top