SEB Panga sisekoolitajatele külla 22.04.2016!

Aprillis oleme oodatud külla SEB Panka, kus 22. aprillil 2016 kell 14.00-17.00 võtavad meid vastu personalijuhi kohuseid täitev Auli Angelstok, personalikonsultant Eneli Pits, koolitusspetsialist Liina Hindremäe ning lepingute haldamise osakonna juhataja ja sisekoolitaja Kirsti Virak, et jagada meiega oma kogemusi personali arendamisel ning viia läbi ka üks vahva koolitus varude kogumisest.

Külastuse ajakava:

13.45-14.00 Kogunemine

14.00-14.15 SEB personali arendamise põhimõtted
Auli Angelstok

Auli on enamuse oma tööelust juhtinud erinevaid müügimeeskondi nii hulgimüügi- kui finantssektoris. Kuna teda on alati intrigeerinud inimeste arendamise, motiveerimise ja kaasamise temaatika, tundus pea viis aastat tagasi langetatud otsus kandideerida ettevõttesisesel konkursil tööle personalivaldkonda, igati loogiline. Auli alustas personalikonsultandina juhtides erinevaid arendusprojekte, sh tulemusjuhtimise ja ettevõttesisese horisontaalse karjääriplaneerimise valdkonda. Tema varasem kogemus äripoolelt on andnud hindamatu pagasi ja oskuse mõista töötajate ja juhtide vajadusi ning ootusi. Täna asendab Auli lapsehoolduspuhkusel viibivat personalijuhti koordineerides kogu SEB Eesti personalivaldkonna tööd.

14.15-15.00 Arendusprogrammid töötajatele ja juhtidele
Eneli Pits

Eneli on SEB-s töötanud personalikonsultandina seitse kuud, kuid personalivaldkonnas on ta tegus olnud ligi kuus aastat. Ta on töötanud nii avalikus kui erasektoris ning on tegelenud erinevate arendusprogrammide välja töötamise, juhtide arendamise, järelkasvu planeerimise kui ka personali värbamisega. Teadmisi on ta omandanud TTÜ majandusteaduskonna inimressursi juhtimise erialal ning sellest tulenevalt on talle ka kõige südamelähedasem teema inimeste juhtimine, sh juhtide arendamine.

15.00-15.45 Sisekoolitused ja e-koolitused
Liina Hindremäe

Liina alustas panganduses 2005. aastal tellerina toonases Hansapangas. SEB-s on ta erinevatel ametikohtadel töötanud alates 2007. aastast ja alates 2012. aastast koolitusspetsialistina. Tema vastutusvaldkondadeks on kogu SEB koolituste planeerimine, ettevalmistuse ja läbiviimise koordineerimine. Ühtlasi tegeleb ta sisekoolitajate arenguprogrammi väljatöötamise ja e-koolituste loomise ning selle süsteemi haldamisega. Hetkel on suurimateks projektideks ülepangalise koolitusprogrammi ja klienditeenindajate koolitusprogrammi uuendamine.

15.45-16.00 Paus

16.00-17.00 Lühike koolitus varude kogumisest tuleviku jaoks
Kirsti Virak

Kirsti on SEB Elu- ja Pensionikindlustuse lepingute haldamise osakonna juhataja ja ühtlasi ka sisekoolitaja. Pensioni ja elukindlustuse valdkonnas on ta kokku töötanud 20 aastat, millest üle 17 aasta SEB-s ning kogu selle aja tegelenud ka koolitamisega. Kirsti on aastate jooksul koolitanud mitmeid sadu tellereid, erakliendihaldureid ning kindlustus- ja pensioninõustajaid. Võib öelda, et ei ole ühtegi erakliendi teenindajat, kes ei oleks mõnel Kirsti koolitusel osalenud.

Kirsti tutvustab meile lühidalt pensionisüsteemi ja selle võimalusi; millised on praegu vastuolud inimeste ootuste ja tegelikkuse vahel; kuidas demograafilised arengud mõjutavad pensioniks valmistumise vajadust; milline on  otsuse edasilükkamise hind; miks võiks tööandja olla huvitatud oma töötajate turvalisemast tulevikust ja mida teha kui varusid koguda ei ole võimalik.

Kohtumiseni Auli, Eneli, Liina ja Kirsti juures SEB Panga peamajas (Tornimäe 2, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 15. aprill 2016.

Registreeru külastusele

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Anu Ahven, Siiri Sõmer, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top