Saku Õlletehase sisekoolitajatele külla 30.09.2016!

Uue koolitushooaja esimene külastus viib meid Tallinna külje alla Sakku, kus 30. septembril kell 14.00-17.00 ootavad meid külla Saku Õlletehase kvaliteedijuht Marite Mets ja tarneahela arendusjuht ning Aasta Sisekoolitaja 2015 nominent Rainer Erman!

Rainer Erman tarneahela arendusjuht, Aasta Sisekoolitaja 2015 nominent

Rainer töötab Saku Õlletehases alates aastast 2007. Ta alustas villimisosakonnas operaator-seadistajana, kust liikus edasi tootmise planeerija ametikohale ning nüüd juhib tarneahela arendustegevusi. Rainer veab töötajatele suunatud LEAN akadeemiat nii Saku Õlletehases kui Aldarise õlletehases Lätis. Raineri hoole all on ka Saku Õlletehase ideepank, kuhu iga töötaja saab esitada idee, mis muudab efektiivsemaks mõne protsessi, paremaks toote kvaliteedi või tõstab tööturvalisust. Rainer naudib õpetamist ja teadmiste jagamist. Teda on huvitav kuulata ning tema koolitustel igav ei hakka. Raineri entusiasm ja positiivne hoiak innustab koolitusel osalejaid mõtlema teisiti ja proovima uusi lahendusi.

Marite Mets kvaliteedijuht

Marite töötab Saku Õlletehases alates aastast 2008. Marite alustas tootearendajana, seejärel liikus edasi kvaliteedispetsialisti ametikohale ning täna seisab hea juhtimissüsteemide toimimise ja toodete kõrge kvaliteedi eest. Marite vastutusalasse kuulub ka uute töötajate esmane koolitamine ning koostöös teiste tootmisjuhtidega tootmisvaldkonna sisekoolituste korraldamine. Marite on teinud projektitööd Carlsbergi Myanmari tehases, kus tema ülesandeks oli aidata oma rolli sisse elada uuel kvaliteedijuhil ning juurutada sisekoolitusi kõikidele töötajatele, et tõsta hügieeni- ja toiduohutuse taset ja teadlikkust. Marite on särav ja rõõmsameelne kolleeg, kelle jaoks on iga kliendi mure suure tähtsusega ning kõik probleemid saavad tema juhtimisel lahendatud kiiresti ja professionaalselt.

Külaskäigu lõpetuseks teeb Rainer kõikidele huvilistele ka ekskursiooni tehases.

Kohtumiseni Raineri ja Marite juures Saku Õlletehases (Vana-Tallinna maantee 2, Saku)!

Külastusele saab registreeruda kuni 23. septembrini 2016.

Registreeru külastusele

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Anu Ahven, Siiri Sõmer, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top