G4S Eesti sisekoolitajatele külla 24.03.2016!

Märtsikuu külastus viib meid G4S Eesti personaliosakonda, kus 24. märtsil kell 14.00-17.00 ootavad meid külla G4S Eesti personalidirektor Irene Metsis, koolitusjuht Anu Stamberg, lennundusosakonna koolitus- ja kvaliteedispetsialist ja Aasta Sisekoolitaja 2015 kandidaat Tauno Nugis ning juhtimiskeskuse juhataja Reiko Tääker!

Külastuse ajakava:

14.00 – 14.15 Kogunemine ja tervituskohv

14.15 – 14.45 G4S – edu võti on töötajate arendamine
Irene Metsis  personalidirektor
 
Irene on inimeste juhtimise valdkonnas tegelenud juba pea 25 aastat. Peamiselt on elu viinud teda Eesti suurettevõtetesse nagu Eesti Energia, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Elion, Skanska ja G4S. Irene on lõpetanud EBS rahvusvahelise ärijuhtimise, läbinud mitmeid juhtimise- ja nõustamisalaseid treeninguid ning hetkel omandab teist kõrgharidust psühholoogia valdkonnas.  Lisaks personalivaldkonnale on ta juhtinud ka ärivaldkondi, teinud koostööd ettevõtete nõustamisel ning tegutseb  koolitaja ja konsultandina. Peale põhitööd on Irene ka Abi-ja Teraapiakoerte Ühingu liige ning osaleb vabatahtlikuna koertega läbiviidavates sekkumistes.
 
14.45 – 15.15 G4S koolitusmahud ja tegevused – kuidas ressursisäästlikult koolitada suures  ettevõttes? 
Anu Stamberg koolitusjuht

Anu on pikaaegselt töötanud personalivaldkonnas nii koolitusosakonna juhatajana,  personalijuhina kui ka koolitaja-konsultandina. Oma teadmisi on ta täiendanud Tallinna Ülikooli organisatsioonikäitumise magistriõppes, täiskasvanute koolitajate kvalifikatsioonikursusel, suhtlemistreeneri väljaõppes, holistilise psühhoterapeudi õpingutes ning erinevates rahvusvahelistes täiendusprogrammides. Anu viib läbi ka motiveeriva intervjueerimise treeninguid.
 
 
15.15 – 15.30 Sisekoolitaja vaade lennujulgestuse koolitustegevusele
Tauno Nugis lennundusosakonna koolitus- ja kvaliteedispetsialist, Aasta Sisekoolitaja 2015 kandidaat

 
Tauno on lõpetanud TÜ Türi Kolledž keskkonnateaduste erialal ja töötanud G4S-s üle viie aasta, sellest peaaegu neli aastat on ta tegelenud lennujaama sisekoolitusega. Lisaks G4S Eesti töötajate lennujulgestusalasele koolitusele viib ta läbi koolitusi kõikides Eesti lennujaamades ja on selle valdkonna üks parimaid spetsialiste.
 

15.30 – 16.00 Sisekoolitaja roll teenindusvalmiduse kujundamisel ja G4S Hea tava juurutamisel 
Reiko Tääker juhtimiskeskuse juhataja

Reiko  on töötanud ettevõttes erinevatel ametikohtadel kokku 14 aastat. Viimased poolteist aastat on ta oma kogemusi ja teadmisi jaganud G4S sisekoolitajana teenindus- ja teenindusjuhtimise valdkonnas. Reiko õpib Tallinna Tehnikaülikoolis praktilist personalijuhtimist ning on läbinud mitmeid klienditeeninduse ja  juhtimise treeninguid. Teda inspireerib positiivsus, tervislikkus ja sportlik vaim.
 

16.00 – 17.00 G4S majaekskursioon ja Eesti ühe kaasaegsema juhtimiskeskuse külastus

Kohtumiseni Irene, Anu, Tauno ja Reiko juures G4S Eesti peamajas (Paldiski mnt 80, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 18. märts 2016!

Registreeru külastusele

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Anu Ahven, Siiri Sõmer, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top