Maksu- ja Tolliameti sisekoolitajatele külla! 8.05.2015

Sel kevadel on meil “Sisekoolitaja kutsub külla” külastustesarja raames võimalus kiigata ühe väga põneva avaliku sektori organisatsiooni personaliarendamise ja sisekoolituste telgitagustesse! 

8. mail kell 13.00 ootavad meid külla Maksu- ja Tolliameti koolitusspetsialist Hannamay Lagemaa ja sisekoolitajana tegutsev teenindusosakonna peaspetsialist Elveli Randma!

Hannamay Lagemaa, Maksu- ja Tolliameti koolitusspetsialist
Hannamay peamiseks tööülesandeks on tagada ameti eesmärkide saavutamiseks vajalik töötajate kõrge professionaalsus läbi süsteemse ja motiveeriva koolitus- ning arendustegevuse. Igapäevaste tööülesannete hulka kuulub koolituste planeerimine, korraldamine ja hindamine, sisekoolitajate toetamine koolitusprogrammide loomisel ja koolituste läbiviimisel ning keelekoolituste ja arvutiõppe koolitusvajaduste analüüs ja koolituste korraldamine.

Elveli Randma, Maksu- ja Tolliameti teenindusosakonna peaspetsialist
Elveli on läbi viinud kliendiga suhtlemise koolitusi pea kümme aastat kõikidele Maksu- ja Tolliameti ametnikele: nii klienditeenindajatele, tolliametnikele kui revidentidele. Koolituste eesmärk on aidata ametnikel edukalt toime tulla eriti raskete klientidega suhtlemisel ning säilitada positiivne hoiak ka pingelistel tööhetkedel.
Elveli põhitööks on lahendada kliendikaebusi, tegeleda klienditagasisidega ja viia läbi regulaarseid kliendirahulolu uuringuid  ning seetõttu on tal hästi teada,  mida kliendid ootavad Maksu- ja Tolliametilt, mille üle nad kurdavad ning mida kiidavad.

Kohtumiseni 8. mail kell 13.00-15.30 Hannamay ja Elveli juures Maksu- ja Tolliameti peakontoris (Lõõtsa 8a, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda  4. maini 2015!

Registreerin külla

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Annika Allikas, Anu Ahven, Siiri Sõmer, Kaire Takjas

Scroll to Top