Rimi Eesti Food AS sisekoolitajatele külla! 10.04.2015

Sisekoolitaja kutsub külla külastustesari on kevadega oma uue hoo sisse saanud ning aprilli alguses ootavad meid külla lausa kaks tublit Aasta Sisekoolitaja 2014 kandidaati, et meile oma tegemistest rääkida!

10. aprillil kell 14.00 võõrustavad meid Rimi Eesti Food AS-st Aasta Sisekoolitaja 2014 kandidaadid Sirje Kõlvart ja Kaie Kalda ning Rimi koolitusjuht Jana Kaar.


Sirje Kõlvart
, Aasta Sisekoolitaja 2014 kandidaat

Sirje töötab Rimis alates 2001. aastast. Pärnu Rimi kaupluse juhatajana alates 2003. aastast. Sisekoolitajana tegutseb ta alates 2008. aastast. Meeskonna liikme ja juhina on ta väga uhke oma suurepärase meeskonna üle Pärnu Rimis. Koolitajana täiendab ennast Tallinna Ülikoolis osaledes projekti Aasta Ülikoolis raames andragoogika loengutes.


Kaie Kalda
, Aasta Sisekoolitaja 2014 kandidaat

Kaie alustas tööd Rimis aastal 2002 kassajuhina ning 2013. aasta sügisest on Kaie ametiks mentor-teenindusjuht. Ta viib läbi uutele töötajatele esmast sisseelamisprogrammi, juhendades ja õpetades neile ettevõtte juhendeid, eeskirju, enesekontrolli kaupluses, tööohutust ning töötervishoidu. Kuna Kaiele on teenindusvaldkond südamelähedane, siis oma praktilisi kogemusi annab ta edasi ka uutele kassapidajatele nii kassatöös kui teeninduses.


Jana Kaar
, koolitusjuht

Jana on Rimi koolitusjuht ning tema tööks on kindlaks määrata, planeerida ja läbi viia Rimi koolitus- ja arendusprogramme kindlustamaks kõrgelt motiveeritud ja kompetentset töötajaskonda. Jana liitus Rimi meeskonnaga 2007. aastal.

Kohtumiseni 10. aprillil kell 14.00-16.30 Sirje, Kaie ja Jana juures Rimi peakontoris (Põrguvälja tee 3, Pildiküla, Rae vald)!

Külastusele saab registreerida 6. aprillini 2015!

Registreerin külla

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Annika Allikas, Anu Ahven, Siiri Sõmer, Kaire Takjas

Scroll to Top