Külla Eesti Posti sisekoolitajale 23.01.2013

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit  on liikmetele mõeldes kutsunud ellu uue sarja Sisekoolitaja kutsub külla. Aasta Sisekoolitaja 2011 ja 2012 konkursil osales tublisid sisekoolitajaid, kelle juurde tahaksid kindlasti paljud sisekoolitajad minna, et kuulda, mis on nende eriliste inimeste  ja organisatsioonide edu saladus.

23. jaanuaril 2013 kell 15.00 kutsuvad meid külla Tea Jõemägi, AS Eesti Posti sisekoolitaja ja Aasta Sisekoolitaja 2011 ja 2012  kandidaat, Siret Jürgenson,  AS Eesti Posti personalijuht, Ann Elgula AS Eesti Posti koolitusspetsialist ja sisekoolitajate toetaja.

Tea Jõemägi on Eesti Posti koostööpartnerite konsultant ning koolitanud põhitöö kõrvalt oma kolleege juba kolm aastat. Tead tunnustati eelmisel aastal tiitliga Eesti Posti parim koolitaja 2011.
Tea koolitab ametlikult finantsteemasid, aga on võimeline koolitama mistahes teemadel sh. kirjateenus, pakiteenus ja muud valdkonnad (mõned näited: Ticketpro, menetlusdokument, IIZI kindlustus, Elisa MINT, Harrastuskalapüügi õiguse müük, Eesti Energia lepingute sõlmimise koolitus, Suurepärane teenindus jne).
Tea koolituste tagasiside on alati väga hea ja positiivne.


Tea on äärmiselt mitmekülgne, abivalmis ja särav isiksus. Ta oskab end suhestada koolitatavatega ja tema koolitused on mõjusad. Tea suurepärane esinemisoskus ja enesekindlus on teinud temast ka juhtide lemmiksisekoolitaja. Ta on särasilmne koolitaja, kes kannab igal koolitusel kaasas lisaks sisulisele poolele ka ettevõtte väärtusi. Eesti Post on äärmiselt uhke tubli sisekoolitaja üle!


Ann Elgula
on Eesti Posti koolitusspetsialist ning pakub sisekoolitajatele igakülgset tuge ja abi.
 


Siret Jürgenson
on Eesti Posti personalijuht ning koordineerib muuhulgas ka koolitusinimeste tööd.

Tea, Anni ja Sireti kogemustest Eesti Postis saab lähemalt kuulda juba 23. jaanuaril 2013!

Oodatud on kõik Aasta Sisekoolitaja 2011 ja 2012 kandidaadid ja ESALi liikmed!

Registreerimine külla

Kohtumiseni  Tea, Anni ja Sireti juures Eesti Posti peakontoris, Pallasti 28  fuajees!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Annika Allikas, Kaire Takjas, Siiri Sõmer

 

<!–

Voting*: | Your vote*

–>


Scroll to Top