Aasta Sisekoolitajale 2012 külla Statoil Fuel & Retail Eesti ASi 20.02.2013

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit  on liikmetele mõeldes kutsunud ellu uue sarja Sisekoolitaja kutsub külla. Aasta Sisekoolitaja 2011 ja 2012 konkursil osales tublisid sisekoolitajaid, kelle juurde tahaksid kindlasti paljud sisekoolitajad minna, et kuulda, mis on nende eriliste inimeste  ja organisatsioonide edu saladus.

20. veebruaril 2013 kell 14.00 kutsuvad meid külla Gea Bauman, Statoil Fuel & Retail ASi sisekoolitaja, Aasta Sisekoolitaja 2012  konkursi võitja ja Ulvi Salundo, Statoil Fuel & Retail Eesti AS koolitusjuht.

Gea Bauman on müüja-klienditeenindajana alustanud ning nüüdseks Tartu Aardla teenindusjaama juhatajaks tõusnud. Ta on Statoilis sisekoolitusega tegelenud viimased neli aastat ning usub, et ettevõttespetsiifilistes valdkondades on sisekoolitajad asendamatud.

Aasta Sisekoolitaja 2012 tiitli tõi Geale aktiivne osavõtt ettevõttesiseste koolitusprogrammide koostamise ja täiendamise protsessist, suurepärane tagasiside tema koolitustele nii koolitustel osalejatelt kui ka juhtidelt, kes on peale koolitust märganud positiivseid muudatusi töötajate käitumises ning oskus teadvustada sisekoolitaja rolli ja süsteemse koolitamise mõju tulemuslikkusele.


Ulvi Salundo
 on Statoil Fuel & Retail Eesti ASi koolitusjuht.

Gea ja Ulvi  kogemustest Statoil Fuel & Retail Eesti ASis  saab lähemalt kuulda juba 20. veebruaril 2013!
Oodatud on kõik Aasta Sisekoolitaja 2011 ja 2012 kandidaadid ja ESALi liikmed!

NB! Külastussoovist palume teada anda hiljemalt 18. veebruariks, registreerides end allolevalt lingilt külaliseks!

Kohtumiseni  Gea ja Ulvi juures Statoil Fuel & Retail Eesti ASi peakontori, Pärnu mnt 13  fuajees!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Siiri Sõmer, Kaire Takjas, Annika Allikas<!–

Voting*: | Your vote*

–>

Scroll to Top