Danske Bank sisekoolitajatele külla! 24.09.2015

“Sisekoolitaja kutsub külla” külastuste sari jätkab sügisel külastusi erinevate Eesti tublide sisekoolitajate tegemistega tutvumiseks!
Sügishooaja esimene külastus viib meid Aasta Sisekoolitaja 2014 võitja juurde, Danske Bank AS Eesti filiaali, kus seekordseteks võõrustajateks on koolitusjuht Sigre Suurvarik ja ettevõtete panganduse asedirektor Andrus Soodla!

24. septembril 2015 kell 15.00-17.00 ootavad Sigre ja Andrus meid, et rääkida, kuidas koolitatakse personali Danske Bank’i Eesti filiaalis ning jagada oma kogemusi meeskonna kaasamisest ja arendamisest.

Sigre Suurvarik koolitusjuht


Sigre on koolitusvaldkonnas tegutsenud aastast 2007. On kirglik inimese arengu toetaja. Nõustab panga juhte ja töötajaid koolitus- ja arenguteemades, tegeleb pangaüleste koolitusteemadega, vastutab parima võimaliku koolituskeskkonna ja arenguvõimaluste olemasolu eest. Omab koolitaja kutset ja vajadusel viib läbi koolitusi või väiksemaid töötube. On läbinud lahenduskeskse coaching’u väljaõppe ja töötab ka coach’ina. Õppimises peab oluliseks tunnetatud vajadust ja oskust õpitut ellu rakendada.

Andrus Soodla ettevõtete panganduse asedirektor


Andrus on laialdase pangandusalase kogemusega nii Eesti kui rahvusvahelisel tasandil. Ta alustas pangas kliendihaldurina 15 aastat tagasi, vahepeal oli Lõuna-Eestis regioonijuht.  Praegu juhib Danske Bank`is suur- ja piiriüleste ettevõtetega tegelevat üksust. Andrus jagab oma värsket kogemust ettevõtete panganduse meeskonna kaasamisest ja arendamisest.

Kohtumiseni Sigre ja Andruse juures Danske Bank’is (Narva mnt 11, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 21. september 2015.

Registreeru külastusele

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Anu Ahven, Siiri Sõmer, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top