Elektrilevi OÜ sisekoolitajatele külla! 6.11.2015

6. novembril 2015 kell 14.00-16.30 ootab Elektrilevi toimekas arendustiim koos sisekoolitajatega meid külla, et anda ülevaade ettevõtte arendus- ja koolitustegevustest ning täiendada  teadmisi mitmekülgses energeetikavaldkonnas.

Anny Miilberg ja Karin Taalik koolitusspetsialistid

Anny ja Karin on vastutavad ettevõtte töötajate süsteemse ja motiveeriva koolitus- ja arendustegevuse eest kindlustamaks Elektrilevi eesmärkide saavutamise.

Tõnis Tajur võrgutehnoloogia osakonna juhtivspetsialist

Tõnis töötab täna elektrivõrgu juhtimissüsteemi (SCADA) ja andmeside meeskonnajuhina. Ta on Elektrilevis töötanud üle viie aasta, mille jooksul on tal olnud võimalus kokku puutuda erinevate aspektidega energeetika maailmast – võrguplaneerimine ja liitumised, alajaama automaatika lahendused, andmeside & SCADA. Sisekoolitamisega on ta tegelenud viimased paar aastat, mille jooksul on õnnestunud inimesi koolitada valdavalt tehnilistel teemadel.

Heikki Kolk võrgutehnoloogia osakonna juhtivspetsialist

Heikki on elektrivõrgu juhtimissüsteemi (SCADA) rakendusadministraatorite ja arendusmeeskonna juht. Elektrilevis töötatud üheksa aasta jooksul on ta osalenud enamikes suurtes infosüsteemide arendusprojektides, mis on toonud talle tänaseks äriarhitekti rolli ja ülesande tagada maksimaalne positiivne efekt läbi erinevate süsteemide omavahelise koostöö.
Enamuse ettevõttes töötatud ajast on ta tegelenud kolleegide juhendamisega nii kasutatavate juhtimissüsteemide kui tehnilise silmaringi laiendamise teemadel.

Kohtumiseni Anny, Karini, Tõnise ja Heikki juures Elektrilevis (Kadaka tee 63, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 30. oktoobrini 2015.

Registreeru külastusele

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Anu Ahven, Siiri Sõmer, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top