Virtuaalne külastus:

Ericsson Eesti sisekoolitajatele külla

20.10.2021

virtuaalne külastus

Seekordne virtuaalne külastus viib meid Ericsson Eestisse.

Mariliis Leitud, Manager of Management System Quality

Mariliisi roll on tagada organisatsiooni sisemistele ja välimistele nõuetele vastamine. Mariliis oli pikalt ka keskkonnaspetsialist viies läbi 5S, kemikaaliohutus ning teisi sisekoolitusi. 2019. aastal nomineeriti ta Aasta Sisekoolitaja tiitlile.

Annika Kaseorg, People Experience Manager

Inimeste arendamise kirg on Annikat saatnud läbi karjääri. Viimaste aastate väljakutseks on mõista tehnoloogia piirideta võimalusi ja innovatsiooni reaalsusesse viimist. Tuleviku kompetentsid ja äri muutused inspireerivad Annikat looma programme, mis toetavad inimeste upskilling’ut ja reskilling’ut.

Katrin Lohk, People Function Administrator

Katrin panustab Ericssonis uute töötajate sisseelamisprogrammi vastutades sissejuhatavate koolituste korraldamise eest – administratiivaspektidest kuni koolituste tagasiside ja mõju mõõtmiseni.

Doris Rohu, Manager of Competence & Administration

Doris juhib koolitustiimi, kus Competence Driverid koordineerivad kõikide üksuste koolitus- ja arendusprotsesse hõlmates nii sise- kui ka väliskoolitusi. Koolitustiim nõustab koolitusmetoodika valimisel, jälgib strateegiliste õpiplaanide täitmist, analüüsib õpiprogrammide mõju ning toetab igati Ericssoni teekonnal õppiva organisatsiooni staatusesse.

Kohtumiseni Mariliisi, Annika, Katrini ja Dorisega 20. oktoobril kell 15.00!

 

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Annika Allikas,  Reelika Vainola, Marju Meejärv, Liisi Männistu

Registreeru

    Scroll to Top