SEB Panga sisekoolitajatele külla

31.05.2022 kell 15.00-16.30
SEB Panga Innovatsioonikeskuses

Seekord külastame SEB Panga sisekoolitajaid SEB Panga Tornimäe Innovatsioonikeskuses aadressil Tornimäe 2, Tallinn.

Meid võtavad vastu:

Sandra Ööbik, coach, Aasta Sisekoolitaja 2021 nominent

SEB pangas tööd alustas ta  2016 aastast telleri ametikohal ning juba 2017 aastast hakkas koolitama uusi tellereid jagades neile oma kogemust ning tehes neile toote koolitusi. Alates 2019 liikus Coacheri ametikohale, kus põhirõhk läks kogu panga müügivõrgu koolitamise peale. Tema esmärk on klienditeenindajate juhendamine ja koolitamine tõstmaks nende teadlikkust ja tulemuslikkust SEB Life & Pensioni toodete müügi osas. Koolituskava ning metoodika väljatöötamine ja elluviimine ning erinevate pilootide läbiviimine.

Liina Hindremäe, tööandja brändingu projektijuht

Liina alustas panganduses 2005. aastal tellerina toonases Hansapangas. SEB-s on ta erinevatel ametikohtadel töötanud alates 2007. aastast ja 2012-2018 vastutanud koolitusvaldkonna eest. Alates möödunud aasta suvest liikus tööandja brändingu projektijuhi rolli ning seisab hea selle eest, et SEB oleks suurepärane tööandja nii olemasolevatele kui uutele talentidele.


Kairit Ojang, Baltikumi koolituse ja -arenduse projektijuht

Kairit liitus SEB personali ja koolituse divisjoniga 2021. aasta sügisel ning vastutab koolitusvaldkonna erinevate projektide koordineerimise eest Baltikumis. Elukestva õppe juurutamise ja töötajate arendamise kõrval seisab Kairit SEB-s hea ka mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna koordineerimise eest.

Kohtumiseni Sandra, Liina, Kairitiga 31. mail SEB Panga Innovatsioonikeskuses kell 15.00!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Annika Allikas, Marju Meejärv, Liisi Männistu, Natali Laussoo

Registreerimine külastusele allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top