Sisekoolitaja raamaturiiul: Tööga õnnelikuks

3. veebruar 2021 kell 16:30-18:30
veebikeskkonnas Zoom

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit jätkab sisekoolitajatele suunatud lugemisklubiga, mille eesmärk on ühiselt arutleda sisekoolitajat toetava, arendava ja inspireeriva raamatu üle, jagada oma arusaama käsitletud teemade kohta ning täiendada loetut enda kogemuste ja mõtetega.
Järgmine kohtumine toimub 3. veebruaril 2021 kell 16:30-18:30 veebikeskkonnas Zoom, kus vestleme raamatu Tööga õnnelikuks autoriga Tiina Saar-Veelmaaga, kes on psühholoog ja karjäärinõustaja, kelle sulest on ilmunud kuus raamatut ning kes on aastaid toimetanud personalialast ajakirja Personali Praktik.

Raamat „Tööga õnnelikuks“ mõjub nagu hea mentoriga aastane teekond läbi käia, leidliku ja hooliva kaasteelisega iseenda sisemisi maastikke uurida. Julgustaja ja suunaja.
Olen lahkelt jaganud kogu oma seni kogutud teadmised, oskused ja saladused lugejatega. Sekka inspireerivaid näiteid päris inimestelt.

Sisekoolitaja raamaturiiuli lugemisklubi näol on tegemist ühise vestlusringiga ehk kohtumise ajaks on paremate tulemuste saavutamiseks vajalik raamat läbi lugeda ning olla valmis oma mõtteid kohapeal ka teistega jagama.

Lugemisklubis osalemiseks:
  • Registreeru lugemisklubi kohtumisele
  • Loe raamat kohtumise ajaks läbi
  • Tule kohale ja jaga enda mõtteid loetust

Raamatut on võimalik endale hankida SIIT või SIIT või laenutada raamatukogust

toogaonnelikuks

Registreeru

    Scroll to Top