Sisekoolitaja raamaturiiul: Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus

9. juuni 2021 kell 16:30-18:30
veebikeskkonnas Zoom

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit jätkab sisekoolitajatele suunatud lugemisklubiga, mille eesmärk on ühiselt arutleda sisekoolitajat toetava, arendava ja inspireeriva raamatu üle, jagada oma arusaama käsitletud teemade kohta ning täiendada loetut enda kogemuste ja mõtetega.

Järgmine kohtumine toimub 9. juunil 2021 kell 16:30-18:30 veebikeskkonnas Zoom, kus vestleme raamatu Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus autoriga Ingvar Villidoga, kes on  arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt.

Ingvar ise ütleb, et raamat on kirjutatud neile, kes otsivad muutust, ei oska seda täna veel tahta või on leppinud paratamatusega. Ta loodab, et raamatus olevate teadmiste praktiline rakendamine aitab kaasa üliolulisele muutusele, avades lugeja elus uued leheküljed ja võimalused juba täna. Igasugune muutus algab meist endist. See raamat räägibki, kuidas viia erilisel viisil läbi radikaalne muutus.

Sisekoolitaja raamaturiiuli lugemisklubi näol on tegemist ühise vestlusringiga ehk kohtumise ajaks on paremate tulemuste saavutamiseks vajalik raamat läbi lugeda ning olla valmis oma mõtteid kohapeal ka teistega jagama.

Lugemisklubis osalemiseks:
  • Registreeru lugemisklubi kohtumisele
  • Loe raamat kohtumise ajaks läbi
  • Tule kohale ja jaga enda mõtteid loetust

Paberkandjal raamatut on võimalik endale hankida SIIT või SIIT või  SIIT või laenutada endale lähimast raamatukogust
E-raamatut on võimalik endale hankida SIIT või SIIT

Registreeru

    Scroll to Top