SOL Baltics sisekoolitajatele külla 

31.10.2023 kell 14.00-16.00

SOL peakontorisse, Telliskivi 61b Tallinn

 

 

31. oktoobril seame sammud SOL Baltics´isse, kus  Aasta Sisekoolitaja 2022 nominendid Tiina Vinkmann ja Rita Selgis võtavad meid
vastu koos oma kolleegi Evely Gorobinskiga, et kuulda kuidas nad SOL Baltics´is avavad kolleegide sisemist potentsiaali ja toetavad nende arengut.

 

 

 


Meid võtavad vastu:

Tiina Vinkmann

Puhastusvaldkonna teeninduskvaliteedi partner Eestis, Lätis ja Leedus,  Aasta Sisekoolitaja 2022 nominent

Tiinal on koristusvaldkonna kogemusi 15 aastat.  Ta on SOL Baltics ettevõtte Baltikumi puhastusvaldkonna teeninduskvaliteedi partner Eestis, Lätis ja Leedus. Tiina tööks on toetada kõiki Baltikumi puhastusvaldkonna teenindusüksusi. Ettevõtte edu aluseks on targad ja kompetentsed inimesed. Üks osa Tiina tööst on töötajate koolitamine ja nende kompetentside tõstmine, uute koolituste loomine ning praktiliste oskuste ellu viimine. Tiina on osalenud paljudes koristusvaldkonna rahvusvahelistes projektides.


Rita Selgis
Puhastusvaldkonna teeninduskvaliteedi partner Eestis, Lätis ja Leedus,  Aasta Sisekoolitaja 2022 nominent

Rita on puhastusvaldkonnaga kokku puutuvaid inimesi koolitanud juba 16 aastat. Töö SOL Baltics OÜ-s Baltikumi teeninduskvaliteedi partnerina on toetada kõiki Baltikumi teenindusüksusi. Rita üheks tegevuseks koordineerida teeninduse sisekoolitusi ja arendada sisekoolitajate võrgustiku nii Eestis, Lätis kui Leedus. Samuti on Rita töökskoostöös kolleegidega õppeprogrammide ning koolituste kaasajastamine ning väljatöötamine.  Ettevõte on täpselt nii tugev kui on tema nõrgem lüli, seetõttu on oluline panustada töötajate erialaste kompetentside ja praktiliste oskuste jätkusuutlikku arendamisse. Rita on osalenud mitmetes erinevates rahvusvahelistes täiendõppeprojektides

Evely Gorobinski
Baltikumi personali- ja kvaliteedijuht

Evely on pikaajalise kogemusega personalijuht, kes on inimeste juhtimise ja arendamise valdkonnaga tegelenud viimased 20 aastat. Praegu töötab Evely Baltikumi personali- ja kvaliteedijuhina ettevõttes SOL Baltics OÜ, juhtides meeskondi üle Baltikumi ning on olnud PARE juhatuse esimees. Lisaks aitab ta kogenud mentorina edendada juhtimiskvaliteeti Eesti erinevates ettevõtetes.

 

 

Kohtumiseni Tiina, Rita ja Evely juures 31. oktoobril SOL Baltics peamajas kell 14.00!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond

Registreerimine külastusele allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top