WISE´i külla Aasta Sisekoolitajale 2022 Anna Tarnašinskajale

24.03.2023 kell 14.00-16.00
Wise´i põhikontoris Veerenni 24 Tallinn

 Meil on hea meel külastada Aasta Sisekoolitaja 2022 võitjat (täisajaga sisekoolitaja kategoorias).
Seame sammud 24. märtsil  WISE´i, kus Anna võtab meid vastu koos oma kolleegida, et kuulda kuidas nad WISE´s avavad kolleegide sisemist potentsiaali ja toetavad nende arengut.
Meid võtavad vastu:

Anna Tarnašinskaja

Õpidisaini ja -kogemuse spetsialist, Aasta Sisekoolitaja 2022 tiitli võitja

Anna on Wise’i ’õpidisaini ja -kogemuse spetsialist, kes tegeleb nii sisekoolituste läbiviimisega kui ka toetab Wise’i meeskondi õpidisaini nõustamisel ja loomisel ning seda kõikides Wise’i regioonides. Seega on Anna fookuses õppija tervikliku kogemuse loomine, et omandatud teadmised, saaksid igapäevatöös edukalt rakendatud.
Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli Romaani Keelte ja Kultuuride Instituudi, Itaalia keele alal, mis lõi talle olulise vundamendi koolitusvaldkonda liikumiseks.

Tuuliki Poom
Globaalne personalipartner 

Tuuliki toetab Wise’i finantsoperatsioonide üksuse globaalsete tiimide juhte strateegilistes inimeste juhtimise küsimustes. Sedavõrd suure organisatsiooni juhtidele partneriks olemine annab võimaluse igapäevaselt kujundada töötajakogemust ja uuendusmeelset organisatsioonikultuuri ning ühiselt luua just Wise’ile sobivat personalistrateegiat. Tuulikil on magistrikraad haldusjuhtimises, personalijuhi 7. taseme kutsetunnistus ning tänaseks on ta töötanud personalijuhtimise valdkonnas üle 15 aasta.

Marju Meejärv
Õpidisaini- ja kogemuse meeskonnajuht

Marju on Wise töötajate ja organisatsiooni arengu toetamise tiimis vanemjuht, kelle vastutusvaldkonda kuulub 10-liikmelise õpidisaini ja -kogemuse meeskonna juhtimine. Meeskond on väga rahvusvaheline ning meie spetsialistid paiknevad nii Tallinnas, Budapestis, Singapuris, Tampas kui Sao Paolos. Koolitusvaldkond on Marjule alati südamelähedane olnud, sest hariduselt ja hingelt on ta andragoog. Sisekoolitajana toetab ta peamiselt keskastme juhte nende professionaalses arengus viies läbi erinevaid juhtimiskoolitusi.

Helena Murd
Personali ja organisatsiooni arengu vanemspetsialist

Helena toetab Wise’i Personali ja Organisatsiooni Arengu tiimi erinevate igapäevaste ülesannetega, mis aitavad tiimi tööl paremini sujuda. Lisaks omab Helena ka ülevaadet kõikide personali ja organisatsiooni arengu tiimide projektide ja tiimi koostöö üle. Kuigi ametlikku kõrgharidust koolituste vallas Helenal pole, kogus ta koolitusvaldkonnast kogemusi ja teadmisi, kui hakkas uute liitujate koolitamisega tegelema ajal, kui firma kasvas globaalselt paarisajast töötajast paari tuhande töötajani. 

 

Kohtumiseni Anna, Tuuliki, Marju ja Heleniga 24. märtsil  WISE´s kell 14.00!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond

Registreerimine külastusele allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top