Koolitushooaja avaseminarile: Kuidas toetab sisekoolitust õpikogukond organisatsioonis?

13.00-13.15 – Kogunemine

13.15-13.30 – Sissejuhatus

13.30-14.00 – G4S Siseülikool
Valdur PeeboG4S arenduse ja koolituse osakonna juhataja
On lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi kehalise kasvatuse erialal. Tegutseb turvateenuste sektoris personalijuhtimise valdkonnas aastast 1995. Alates 2009. aasta suvest töötab G4S Eesti arenduse ja koolituse osakonna juhatajana. Teemast:
Valdur räägib töötajate sisekoolitusest – ettevõttes olevate teadmiste ja oskuste jagamisest.
G4S Siseülikooli näite varal “tõmbab lahti” ühe võimaliku sisekoolituse vormi.
14.00-14.30 – Stockmanni Koolitajate Klubi
                          Signe Toom, Stockmann personalijuht
Signe on töötanud Stockmanni personalijuhina alates 2006 a. Personalivaldkonnas on töötanud alates 1999st aastast. Lõpetanud Tallinna Ülikooli andragoogika magistriõppe ja Concordia Ülikooli rahvusvahelise ärijuhtimise magistriõppe. Stockmanni kaubamaja sisekoolitajate klubi eestvedamisega tegeleb 2008-st aastast. Signe leiab, et sisekoolitajatel on täita võtmeroll organisatsiooni töötajate arendamisel, mistõttu on organisatsiooni oluliseks ülesandeks tagada sisekoolitajate kompetentsus ja pidev areng. 14.30-15.00 – Elioni Koolitajate Klubi
                         Sinne Naruskberg, Elion Ettevõtted AS personalikonsultant
Sinne on hariduselt psühholoog-õpetaja. Töötanud nii koolis, tootmisettevõttes kui teadusasutuses. Alates 1999. aastast Eesti suurimas IT- ja Telekommunikatsiooniettevõttes teenindusvaldkonnas.

15.00-15.15 – Kohvipaus

15.15-16.00 – Õppiva kogukonna roll ja kujunemise eeldused organisatsioonides
Piret Jeedas, MTÜ Ruumiloojad koolitaja
Piret Jeedas, (Ruumi Loomine OÜ, TLÜ külalisõppejõud) on õppivate kogukondade teemat uurinud andragoogikaõpingute raames kirjutatud magistritöö näol. Lisaks õppejõu tööle ülikoolis edendab kaasavat juhtimiskultuuri Eestis, toetab oluliste algatuste sündi ning vaba aja veedab looduse imevägesid tabades.  Oli üks Minu Eesti Mõttetalgute koolitustoimkonna eestvedajatest.

Teemast:
Haridus- ja majandusringkonnad, organisatsiooni arendajad ning edendajad leiavad, et õppivad kogukonnad on olulised uue teadmise loomisel, võimaldades teadmise jagamist ja õppimist laiemalt. Õppiv kogukond on eesmärgipäraselt teadmist loov,  erineva valdkonna inimesi ühendav ja kaasav inimkooslus. Esitluse käigus uurime, mis õppivat kogukonda iseloomustab ning millised võiksid olla selle kujunemise eeldused.

16.30-16.45 – Kokkuvõtted, lõpetamine

Toimumisaeg: 31. august 2011

Toimumiskoht: Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn

opikogukonnad

Registreeru

    Scroll to Top