Nortali sisekoolitajatele külla 25.10.2019!

25. oktoobril kell 13:30-16:30 ootavad huvilisi külla Nortali sisekoolitajad, kes räägivad, kuidas nemad oma inimesi arendavad ning mida kujutab endast Nortali Learning Hive ehk õppimistaru. Samuti on võimalik osaleda kogemusliku õppe näidistöötoas tagasisidestamise teemal.

Siim Sutrop Learning & Development Architect
Siim on Nortali õppe ja arengu arhitekt. Ta haldab L&D funktsiooni ja juhib rahvusvahelist meeskonda, mis koosneb 16-nest valdkonnajuhist Soomes, Eestis, Leedus ja Serbias. Viimase 7 aasta jooksul on ta juhendanud, koolitanud ja tuutordanud üle 1000 inimese, viinud läbi 100+ töötuba, veebiseminari ja modereerinud mitmeid konverentse ja paneeliarutelusid. Olles õppinud psühholoogiat ja isiklikku arengut ligi 15 aastat, on tema peamiseks kireks ja ekspertiisiks tulemuste saavutamise kunst ja teadus, et muuta töötamine tõhusaks ja elu elamisväärseks. Selle kogemuse põhjalt keskendub ta oma õpetamisel ja juhendamisel peamiselt karjääri- ja eluoskuste ning inimestevaheliste oskuste teemadele.

Triin Välimaa Employee Experience Manager
Triinu peamine fookus Nortalis on parendada ja arendada kõiki protsesse ja tööriistu, mis toetavad suurepärase töötajakogemuse loomist. Sisseelamise protsessi kvaliteedi tõstmine, tagasisidele orienteeritud kultuuri arendamine, töötajate kaasatuse ja õnne mõõtmine, juhtide arendamine, hoolitsemine, et töötajad hindaksid väärtuspakkumist – need on teemad, mis on hetkel Triinu töölaual.

Kohtumiseni Nortali kontoris (Lõõtsa 6, Tallinn)!

Grupp on täitunud!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Annika Allikas, Marju Meejärv

Scroll to Top