Külla Swedbanki sisekoolitajale 17.10.2012!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit  on liikmetele mõeldes kutsunud ellu uue sarja Sisekoolitaja kutsub külla. Aasta Sisekoolitaja 2011 konkursil osales tublisid sisekoolitajaid, kelle juurde tahaksid kindlasti paljud sisekoolitajad minna, et kuulda, mis on nende eriliste inimeste  ja organisatsioonide edu saladus.

17. oktoobril 2012 kell 15.00  kutsuvad meid külla Gunnar Toomemets Swedbank AS sisekoolitaja ja  Aasta Sisekoolitaja 2011 kandidaat ja Kairi Nodapera, Swedbank AS koolituskeskuse juht.

Gunnar Toomemets on  Swedbank ASi privaatpanganduse osakonna juht. Ta on edukalt koolitanud juba rohkem kui 3 aastat, peamiselt teemal “Tootele suunatud organisatsioonist kliendikeskseks organisatsiooniks” ning lisaks coachingu ja läbirääkimiste teemadel.

Gunnar on teinud koolitusi erinevatele sihtrühmadele alates privaatpanganduse töötajatest kuni telleriteni, seega olnud Kompassiga (Swedbanki projekt) seotud pikalt läbi erinevate ülesehitusega koolituskavade.  Gunnar on olnud mentoriks oma noorele kaaskoolitajale ja aidanud tal oma uude rolli sisse elada. Gunnar on väga hea esineja,  julgustab osalejaid oma mõtteid välja ütlema, kaasab, on loov ja entusiastlik.


  Gunnariga koos võtab  meid vastu Swedbank ASi koolituskeskuse juht Kairi Nodapera.     

 

Gunnarist ja Kairi kogemustest saab lähemalt kuulda juba 17. oktoobril 2012!

Oodatud on kõik Aasta Sisekoolitaja 2011 kandidaadid ja ESALi liikmed!

Registreerimine külla on lõppenud!

Kohtumiseni  Gunnari ja Kairi juures Swedbanki kontoris, Liivalaia 10  fuajees!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Annika Allikas, Kaire Takjas, Siiri Sõmer

 

Scroll to Top