Ericsson Eesti sisekoolitajatele külla 28.10.2016!

28. oktoobril 2016 kell 14.00-16.45 ootab meid külla Ericsson Eesti Tallinna tehase personaliosakond, et rääkida töötajate kompetentside arendamise teemadel läbi juhi vaatenurga, mängu rollist sisekoolituses ning veedame põnevad minutid tootmistöötajate koolitusmaailmas. Teemasid avavad ja mängu juhivad kompetentsijuht Evely Gorobinski, tootmistöötajate koolitusjuht Margit Martmaa, tööohutusjuht ning Aasta sisekoolitaja 2013 Olav Erikso, ostujuht Joonas Lember.

Evely Gorobinski kompetentsijuht
 
Evely töötab viiendat aastat Ericsson Eesti AS Tallinna tehases, millest viimased kaks aastat kompetentsijuhina. Evely on juhtinud eelnevalt Eesti Posti müügiosakonda ning SOL Eesti OÜ personaliosakonda, vastutades muuhulgas ka töökeskkonna ja kvaliteedijuhtimise teemade eest. Personalijuhtimise erinevates valdkondades on Evely tegev olnud viimased 10 aastat. Lisaks toimetab Evely tehases ka karjäärinõustajana.
Evely on õppinud rahvusvahelist ärijuhtimist EBS-is ja organisatsioonikäitumist Tallinna Ülikoolis, omades sotsiaalteaduste magistrikraadi. Evely lööb kuuendat hooaega kaasa vabatahtlikuna ka Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE töös, panustades seeläbi Eesti personalivaldkonna arengusse.

Margit Martmaa tootmistöötajate koolitusjuht
 
Margit alustas tööd Ericsson Eesti Tallinna tehases  2007. aastal, töötades  töötasude  arvestuse spetsialistina, hiljem juhtides töötasude üksust. Viimased kaks aastat on Margit juhtinud tootmistöötajate  koolitusjuhina rohkem kui sajaliikmelist üksust, millest enamuse moodustavad koolitajad. Varasem töökogemus pärineb Margitil finantsvaldkonnast.
Margit on viimastel aastatel panustanud  tootmistöötajate teadmiste ja  oskuste arendamisse, on vedanud tootmistöötajate koolitus- ja pädevussüsteemi loomist ning löönud kaasa personaliandmebaasi juurutamisel.

Olav Erikso tööohutusjuht ja Aasta sisekoolitaja 2013
 
Olav töötab Ericsson Eesti Tallinna tehases tööohutuse valdkonnas kuuendat aastat, sellest kaks viimast aastat tööohutusjuhina. Ericsson on Olavile esimeseks nö tõsiseks töökohaks, kuhu ta asus tööle peale ülikooli lõpetamist. Olavi peamiseks tööülesandeks on tööohutusgrupi juhtimine ja tervisliku- ning ohutu töökeskkonna loomine tehases. Olav toimetab ka sisekoolitaja, siseaudiitori ning karjäärinõustajana.
Olav on õppinud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimist ning oma töös palju kokku puutunud koolitamisega. Aastal 2013 valiti Olav ESALi poolt Aasta Sisekoolitajaks.

Joonas Lember ostujuht
 
Joonas töötab Ericsson Eesti Tallinna tehases kuuendat aastat, millest aasta ostuspetsialistina ja viimased viis aastat on ta juhtinud hankeosakonna tööd. Tema vastutusvaldkonnas on igapäevane tehaseülese ostutegevuse planeerimine ning analüüsimine, tarnijate haldamine, erinevate projektide koordineerimine, globaalse koostöövõrgustiku loomine ning meeskonna arendamine.
Varasemalt on Joonas olnud tegev müügivaldkonnas, olles seejuures seotud väga mitmekesiste B2B ja B2C projektidega valdavalt erasektoris.
TTÜ-s on Joonas omandanud teadmisi rahvusvahelise majanduse ja ärikorralduse erialal ning veetnud aasta Saksamaal, õppides seal väike ja keskmise suurusega ettevõtete juhtimist.

Kohtumiseni Evely, Margiti, Olavi ja Joonase juures Ericsson Eesti Tallinna tehases (Peterburi tee 67a, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 21. oktoobrini 2016.

Registreeru külastusele

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Anu Ahven, Siiri Sõmer, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top