Ericsson Eesti AS sisekoolitajatele külla! 31.10.2013

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit  jätkab käesoleval sügisel liikmetele mõeldes ellukutsutud sarjaga Sisekoolitaja kutsub külla. Aasta Sisekoolitaja 2011 ja 2012 konkursil osales tublisid sisekoolitajaid, kelle juurde tahaksid kindlasti paljud sisekoolitajad minna, et kuulda, mis on nende eriliste inimeste  ja organisatsioonide edu saladus.

Ericsson Eesti ASi sisekoolitajad kutsuvad külla!

31. oktoobril 2013 algusega kell 14.00 kutsuvad meid külla Ericsson Eesti AS sisekoolitajad ning sisekoolitusvaldkonnaga tegelevad Grete Kotkas, Kadri Kosk ja Olav Erikso!


Vasakult: Grete Kotkas, Kadri Kosk, Olav Erkso
 

Grete Kotkas (Ericsson Eesti AS Competence Manager) on vastutav Ericssoni töötajate koolitus- ja arendustegevuse eest ning tutvustab Ericssoni koolitussüsteemi laiemalt.

Kadri Kosk (Ericsson Eesti AS HR Specialist) on Ericssoni sisekoolitaja, kes on olnud eestvedajaks Ericssoni Tallinna tehases sisseelamiskoolituste süsteemi väljatöötamisel ja juurutamisel. Muuhulgas kuulub tema loomingusse Uue Töötaja Päeva korraldamine ja elluviimine, samuti haldab ja ergutab ta sisseelamiskoolituse läbiviijate ringi tervikuna.

Olav Erikso (Ericsson Eesti AS Work Safety Specialist) on Ericssoni Tallinna tehase raudvara tööohtusualaste koolituste sisekoolitajana.
Et tööohtusvaldkond on Ericssoni üks prioriteete ning toetub suuresti sisekoolitustele, siis kuidas valdkond toimib ning milliseid koolitusi ses valdkonnas Ericssonis läbi viiakse, saab kuulda Olavilt.

Lisaks on kõikidel külalistel võimalik osaleda tootmisekskursioonil, mida viivad läbi tootmise asjatundjad. Ekskursioonid toimuvad eesti keeles, küsimusi on võimalik esitada ka vene ja inglise keeles.

Kohtumiseni  Kadri, Olavi, Grete ja Jüri juures Ericsson Eesti ASis Peterburi tee 67A!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Siiri Sõmer, Kaire Takjas, Annika Allikas

Scroll to Top