Telia sisekoolitajatele külla 26.10.2018!

26. oktoobril 14.00-16.30 ootavad meid külla Telia sisekoolitajad!


Olavi Sõmermaa
Aasta Sisekoolitaja 2017 nominent

Olavi on Telia ja selle eelkäijatega seotud aastast 1999. Selle aja jooksul on tal õnnestunud ettevõttes täita erinevaid rolle: töötada eesliinil klienditeenindajana, hallata väike- ja suurärikliente ning nõustada kasutajaid tehnilistes küsimustes. Ettevõtte sisese koolitamisega on ta tegelenud kümmekond aastat. Täna töötab Olavi Telia teeninduskvaliteedi osakonnas ja tema ülesandeks on teenindajate tehniliste teadmiste ja oskuste arendamine.


Sinne Naruskberg

Sinne on hariduselt psühholoog, kutsumuselt arendaja. Ta on töötanud õpetaja ja psühholoogina üldhariduskoolis, vanglas, erakoolis ja tootmisettevõttes. Telekommunikatsiooni valdkonnas on ta töötanud 20 aastat ja koostanud arendusprogramme, neid organiseerinud ja ise koolitanud.


Alina Orro

Alina alustas oma teekonda Telias  2000. aastal  kliendiinfos. 18 aastat on läinud väga kiiresti ja ta on endiselt õnnelik ja rõõmus, et saab panustada parimas ettevõttes parimate kolleegide seltsis.
Alina suur töökirg, mis kestab juba viimased 4 aastat, on  müügi- ja teeninduskanalite sisseelamiskoolituse planeerimine, organiseerimine, koolitusprogrammi koostamine, uute töötajate koolitamine,  koolitusmaterjalide haldamine, koolituse efektiivsuse mõõtmine ja vajadusel parenduste sisseviimine, arendusettepanekute tegemine.

Kohtumiseni Telia peakontoris (Mustamäe tee 3, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 22. oktoobrini 2018.

Registreerumine külastusele

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top