Sisekoolitaja raamaturiiul: raamatud, mis innustavad, toetavad, arendavad

12. mail 2020
veebikeskkonnas Zoom

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit jätkab sisekoolitajatele suunatud lugemisklubiga, mille eesmärk on ühiselt arutleda  sisekoolitajat toetava, arendava ja inspireeriva raamatu üle, jagada oma arusaama käsitletud teemade kohta ning täiendada loetut enda kogemuste ja mõtetega.

Järgmine kohtumine toimub 12. mail 2020 kell 18.00-20.00, kus vestleme koos suhtumisetreeneri ja coach'i Kati Suuniga tema raamatust Ma ei ole hullult lahe.

Kati Suun on nõustaja, ettevõtja, mentor ja autor.  Igapäevaselt on ta suhtumisetreener, kes töötab nii üks-ühele soovijate edu treenimise kui ka suurte ettevõtete meeskondade koolitamisega. Tema põhitöö on aidata leida inimestel üle oma tahe ja tegelik potentsiaal, seada eesmärk ning rakendada see edusse. Kati on ka läbipõlemise ennetamisest rääkiva raamatu  “Ma ei ole hullult lahe” autor. Lisaks annab Kati loenguid nii koolides, ülikoolides kui ka ettevõtetele suunatud sündmustel, kus räägib oma elust, edumehhanismidest, motivatsioonist, väärtustest ja nende seadmisest ning positiivsuse jõust aga ka oma kõige suurematest läbikukkumistest ja sellest, miks ja kuidas on mõttejõud ainus asi, mis tegelikult meie maailma muuta saab.

 "Ma ei ole hullult lahe" on vaimse tervise hoidmise käsiraamat. Raamat räägib ausalt ära loo sellest, kuidas Kati oma elu üle töötamise ja vales minapildis elamisega maani maha põletas, haigeks jäi ning tänu sellele oma kodu, abielu, äri ja vara kaotas ning mis viisil ta oma elu jälle uuesti üles ehitas. Sinna on saanud kirja Kati elu õppetunnid tähestiku järjekorras ja ka tehnikad ning võtted, mida ta ise täna kasutab, et end vaimselt tasakaalus hoida.

Kati on kirja pannud kõik selle, mida ta tol korral iseendalt ei julgenud küsida jagab tehnikaid ja meetodeid, mida ta on õppinud mindfulnessist, erinevatest vaimse tervise tehnikatest, toitumisest, mõttejõu edukast rakendamisest, vaimsest tervisest, õnnest, edust ja iseenda leidmisest.

Sisekoolitaja raamaturiiuli lugemisklubi näol on tegemist ühise vestlusringiga ehk kohtumise ajaks on paremate tulemuste saavutamiseks vajalik raamat läbi lugeda ning olla valmis oma mõtteid kohapeal ka teistega jagama.

Lugemisklubis osalemiseks:
•    Registreeru lugemisklubi kohtumisele
•    Loe raamat kohtumise ajaks läbi
•    Tule kohale ja jaga enda mõtteid loetust

Raamatut on võimalik endale osta SIIT.

Kati_Suun

Registreeru

    Scroll to Top