Koolitushooaja avaseminar: Sisekoolitaja visualiseerimise tööriistakast

Koolitushooaja avaseminar: Sisekoolitaja visualiseerimise tööriistakast
25.08.2022 Ülemiste Citys, Zappi konverentsikeskuses
(Tallinn, Lõõtsa 6)

Sel aastal koguneme taas traditsiooniliselt augustikuu teisel poolel, et üheskoos midagi põnevat õppida ja torti süües algavat koolitushooaega tervitada.

25. augustil planeerime kokku saada füüsilises ruumis, Zappi konverentsikeskuses Ülemiste Citys. Meie külaliskoolitajaks sel päeval on Jaanika Siiroja, kes viib läbi praktilise koolituse, mille käigus õpime visualiseerimist. Koolitusel praktiseeritut saab tulevikus kasutada ka videosilla vahendusel.

Ajakava:
10.00-11.45 Visualiseerimine
11.45-12.15 Tordipaus
12.15-12.30 ESAL-i hooaja avamine
12.30-14.00 Visualiseerimine

Jaanikal on magistrikraad andragoogikas (Tallinna Ülikool) ja kognitiivsemiootikas (Aarhusi Ülikool), mis on andnud talle arusaamise nii õppimise, õpetamise kui tähendusloome osas laiemalt.

Elukestvasse, kogemuslikku ja visuaalselt toetatud õppimisse uskuv Jaanika on koolitusvaldkonnaga kokku puutunud viimased kümme aastat. Oma töös koolitusspetsialisti ja koolitajana aga ka muid protsesse suunates ja toetades, on ta alati intuitiivselt visuaalseid tööriistu kasutanud. Viimased viis aastat on Jaanika end järjepidevalt visuaalses fasiliteerimises arendanud ning läbi viinud mitmeid kohalikke ja rahvusvahelisi (Erasmus+) töötubasid ja koolitusi, et ka teisi sirgeldamispisikuga nakatada.

Eesmärk: Omandada visuaalse hõlbustamise alased baasteadmised ja -oskused sisekoolitustel ja koosolekutel rakendamiseks.

Õpiväljundid: Õppetöö tulemusena osaleja:
• mõistab visuaalse hõlbustamise olemust, liike ja kasutusvõimalusi;
• oskab leida viise, kuidas visuaalset hõlbustamist oma igapäevatöös kasutada;
• teab lihtsaid visuaalseid baaselemente ja on lähtuvalt isiklikust stiilist loonud personaalse visuaalsete elementide tööriistakasti;
• oskab luua eesmärgipärase visuaalse materjali, et tööprotsesse toetada.

Meetodid: Koolitusel õpitakse üheskoos sirgeldama visuaalse hõlbustamise baaselemente ning nende kasutamise põhimõtteid sisekoolituse igapäevaste tegevuste ja protsesside visualiseerimiseks.

Osalemistingimused:
Seminaripäeval osalemine ESAL liikmetele vastavalt kontaktisikute arvule kuni 11. augustini registreerudes TASUTA.
Teistele liikmesorganisatsioonidest registreerujatele kehtib soodustus -30% ESAL’i uutele liitujatele registreerumisel kuni 11. augustini soodustus -25%
ESAL´i Facebookiga liitunutele ja uutele liitujatele registreerumisel -5% hinnasoodustus
Alates 12. augustist kõikidele osalejatele hind 99€+km

Registreerimine allolevalt:

Registreeru

    Scroll to Top