Omniva sisekoolitajatele külla 21.09.2018!

21. septembril kell 13.00-15.45 ootavad huvilisi külla Omniva sisekoolitajad!

Katrin Tamsar teeninduskvaliteedijuht, Aasta Sisekoolitaja 2017 kandidaat
Katrin on hariduselt õpetaja ja saanud esimesed koolituskogemused praktikaajal põhikoolile matemaatikat õpetades. Põhitööna on terve oma tööelu olnud teeninduskvaliteedi ja -protsessijuht ehk siis nn „kliendi advokaat“ ja tõlkinud kliendi soove ettevõtte juhtkonna lauale. On seda tööd teinud kõikide oma suurte tööandjate (If kindlustus, Eesti Energia, Eesti Töötukassa ja Omniva) juures. Kuna on alati olnud vastutav kliendirahulolu ja pakutava teeninduse kvaliteedi eest, siis on neid teemasid alati ka sisekoolitajana katnud. Tal on olnud rõõm koolitada seega teenindajatest kindlustusagente, elektrikke, nõustajaid, haldureid ja kirjakandjaid. On erinevatel tööelu etappidel nõustanud ka muid ettevõtteid, aidanud neil teenindusstandardeid koostada ja koolitanud töötajaid viimasest lähtuma.

Mariliis Randmer teenusehaldur
Mariliis tuli Omnivasse tööle perioodikateenuse halduriks üle kahe aasta tagasi. Selle aja jooksul on ta aidanud erinevatel osapooltel selgeks saada, kuidas Omnivas perioodikateenus toimib ning kuidas kasutada selle teenuse IT-süsteeme. Vahel on juhtunud, et Mariliis on uutele töötajatele tutvustanud kõiki põnevaid postiäri tegevusi (postiäri alla kuulub ka perioodikateenus). Mõnikord jagab ta oma mõtteid koolituste osas ka personaliosakonnaga. Mariliis usub, et õppimine ei tohiks toimuda vaid koolituste ajal vaid iga päev, mistõttu püüab ta iga päev oma kolleege aidata ja juhendada – olgu selleks teenusega seotud teadmine või kuidas mõni eestikeelne sõna õigesti inglise keelde tõlkida.

Ulvi Salundo  HR arendusjuht
Ulvi on töötanud Omniva personaliosakonnas pisut üle kolme aasta arendusjuhina. Täna on tema töölaual põnevad arendusprojektid, mis seotud eelkõige töötajate hindamise ja arenguvestluste valdkonna koordineerimisega, e-õppekeskkonna arendamisega, uuringutega ning peresõbraliku tööandja märgise programmis osalemisega. Lisaks juhendab tudengeid, toetab praktikavõimaluste ja praktikahuviliste kokkuviimist ning on Omniva töötajatele abiks kooli lõputöödega seotud teemadele lahenduste leidmisel.

Kristina Niin HR projektijuht
Kristina on Omnivas töötanud alla aasta, kuid selle aja jooksul on tema töölaual olnud erinevaid arendusprojekte –  nt 360 tagasiside uuringu läbiviimine, esmatasandi sisseelamine, pakiautomaatide võrgu laienemise toetamine läbi koolituste. Lisaks projektidele on tema töölaual  ärioperatsioonide valdkonna arendus- ja koolitustegevuste toetamine ning ettevõtteüleselt teenindus- ja töökeskkonna koolituste korraldamine.

Teele Päivalill HR projektijuht
Teele on töötanud Omnivas 1,5 aastat projektijuhina ning tegeleb ettevõtte tsentraalse koolitusplaani ja erinevate arendusprojektide elluviimisega (LEAN arendustegevused, juhtide ja spetsialistide arenguprogrammid, uue töötaja koolitus “Teejuht Omnivasse” jms) ning haldab koolituste planeerimise protsessi.

Kohtumiseni Omniva peakontoris (Pallasti 28, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 14. septembrini 2018.

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top