Baltika Grupi sisekoolitajatele külla! 1.04.2014

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit  jätkab  traditsioonilise külastussarjaga “Sisekoolitaja kutsub külla”. Sellel aastal on meil plaanis külastada paljusid suurepäraseid sisekoolitajaid, kes osalesid Aasta Sisekoolitaja 2013 konkursil, et kuulda nende tublide inimeste ja organisatsioonide edu saladustest.


Baltika Grupi sisekoolitajad kutsuvad külla!

 

1. aprillil 2014 algusega kell 14.00 kutsuvad meid külla Baltika Grupi sisekoolitajad ning ettevõtte arengutegevuse eest vastutajad. 

Kohtume lähemalt Ankki Aardemaa, Anu Ahvena ja Gea Prometiga, kes teevad meile ülevaate Baltika Grupist, ettevõtte koolitus- ja arendustegevustest ning külastuse jooksul tutvustavad ka peamaja ning Moetänavat lähemalt. 


Ankki Aardemaa 
(Baltika Grupp koolitusjuht) on vastutav töötajate süsteemse ja motiveeriva koolitus- ja arendustegevuse eest, kindlustamaks Baltika Grupi eesmärkide saavutamine. 

Anu Ahven (Baltman OÜ kaupluse juhataja) oli Aasta Sisekoolitaja 2013 nominent, praegu on Baltika AS sisekoolitaja ja Viru keskuse Baltman, Ivo Nikkolo ja Bastion kaupluse juhataja.
Anu peamisteks koolitusteemadeks on klienditeenindus/ müük, mida ta viib läbi nii töökohapõhise õppena (koolitused poes kohapeal), kui saalikoolitustena. Samuti koolitab ta teisi Baltika kolleege, kes vajavad oma igapäevatöös tuge oma valdkonna koolituste ja töötubade korraldamisel, avaliku esinemise ja koolitusmetoodikate teemal.Gea Promet 
(Mosaic naisterõivaste disainijuht) on lõpetanud Taani kunstikooli, Tallinna Kergetööstustehnikumi ja Eesti Kunstiakadeemia. Tööalaseid kogemusi on ammutanud nii Ivo Nikkolo, Montoni kui ka Mosaici kaubamärkidele disainides – ühtekokku juba ligi 15 aastat. Nüüdseks on tal südamest hea meel tõdeda, et see toode, see rõivaese, mis täna tema käe all sünnib annab tuhandetele naistele enesekindluse ja esinduslikkuse nii era-kui ärielus

Ootame huviga kohtumist Ankki, Anu ja Geaga Baltika Moelaval (Veerenni 24, A-korpus, V korrus)!

Registreerimine külla on lõppenud!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond 
Siiri Sõmer, Kaire Takjas, Annika Allikas, Anu Ahven, Liisi Männistu, Annli Heinsalu

Scroll to Top