ABB sisekoolitajatele külla 10.05.2019!

10. mail kell 9.00-12.30 ootavad meid külla ABB sisekoolitajad, kes jagavad nii äriteenuste keskuse personalijuhtimise ja sisekoolituse praktikaid kui ka võimalust osaleda ühel Teadmiste Jagamise Kuu koolitusel.

ABB Globaalne Äriteenuste Keskus (GBS) on Tallinnas tegutsenud juba ligi kolm aastat, toetades ABB konserni Euroopa ja Venemaa äriüksuste finants-, personali- ja hankevaldkonna tegevusi. Ülemiste Citys asuvas keskuses töötab hetkel ligikaudu 300 hea võõrkeelte oskusega ja kvalifitseeritud spetsialisti.

Merilin Ednaševski Äriteenuste Keskuse personalijuht
Merilin on olnud osa äriteenuste keskuse loomisest ning kujunemisest alates 2016. aastast, kui olemas oli vaid plaan ning kümmekond töötajat. Tänaseks töötab keskuses üle 300 inimese ning Merilin on suunajuhiks keskuse personalistrateegiale ning praktikatele. Lisaks personalijuhi rollile meeldib Merilinile ka sisekoolitaja rollis olla –  läbiviidav meeskonnatöö koolitus on meie majas üks populaarsemaid koolitusi. Tema uuendusmeelsus, siirus ning hoolivus teevad Merilinist nii hinnatud kolleegi kui ka hea nõustaja, kelle kabinetti pidevalt sisse astutakse, et üheskoos lahendusi leida.

Marju Meejärv koolitus- ja arendustegevuste juht, Aasta Sisekoolitaja 2018 nominent
Marju on koolitusvaldkonnaga kokku puutunud juba mitmeid aastaid, vastutades ABB-s nii äriteenuste keskuse kui ABB Balti organisatsiooni koolitus- ja arendustegevuste eest. Ta on suurepärane koolitaja, hea mõttekaaslane uute koolituste väljamõtlemisel või olemasolevate parendamisel. Ta pidevalt kaasajastab inimeste koolituskogemust alates koolitusele registreerimisest kuni tagasisideni välja. Ta on inspiratsiooniks paljudele oma kolleegidele.

Kohtumiseni ABB Äriteenuste Keskuses (Valukoja 8, Tallinn)!

Külastusele saab registreeruda kuni 3. maini 2019.

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Liisi Männistu, Annika Allikas, Kaire Takjas

Scroll to Top