Külla Elioni sisekoolitajale!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit  on liikmetele mõeldes kutsunud ellu uue sarja Sisekoolitaja kutsub külla. Aasta Sisekoolitaja 2011 konkursil osales tublisid sisekoolitajaid, kelle juurde tahaksid kindlasti paljud sisekoolitajad minna, et kuulda, mis on nende eriliste inimeste  ja organisatsioonide edu saladus.

24. mail 2012 kell 15.00  kutsuvad meid külla Virve Kärp,  Elion Ettevõtted AS sisekoolitaja, Aasta Sisekoolitaja 2011 kandidaat ja Heigo-Aulemb Ensling, kogemustega ja organisatsioonisiseselt tunnustatud sisekoolitaja!

Virve ja Heigo-Aulemb  võtavad meid vastu koos  arendusjuhi Anu Kullamaa ja koolitusjuhi Anu Pressiga.     
 
Virve Kärp on  Elion Ettevõtted AS müügiprotsesside haldur. Ta on edukalt koolitanud juba rohkem kui 10 aastat peamiselt kliendihaldussüsteemide teemal nii algajaid kui ka edasijõudnud kolleege.

Virve koolitustel on suur mõju Elioni klientidele, sest peale Virve koolitust astub klienditeenindaja  kliendiga vahetusse kontakti.  Elioni  asunud aastast 1968, kuid ta on oma tööd tehes endiselt hästi abivalmis ja rõõmsameelne nagu oleks alles esimest nädalat tööl. Hea eeskuju oma suhtumisega kõigile teistele sisekoolitajatest kolleegidele! Tema kolleegid ütlevad, et Virve oskab väga kannatlikult ja abivalmilt ning kaasa mõtlema panevalt koolitada.

Heigo-Aulemb Ensling on  Elion Ettevõtted ASi tehnikajuht ja tunnustatud staažikas sisekoolitaja.
Koolitamisega alustas tegevust aastast 1996, olles mobiiltelefonide firmas Esmofon müügijuht. Praegu töötab Elion Ettevõtted AS-s, kus lisaks põhitööle tehnikajuhina koolitab uusi töötajaid ning korraldab seadmete ja tehnoloogiaalast koolitust. Heigo on üks Elioni Koolitajate Klubi eestvedajaid.

Virvest,  Heigo-Aulembist ja nende organisatsioonist saab kuulda lähemalt juba 24. mail!

Oodatud on kõik Aasta Sisekoolitaja 2011 kandidaadid ja ESALi liikmed!

Kohtumiseni Virve ja Heigo-Aulembi juures, Elion Ettevõtted AS peamajas, Endla 16!

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Annika Allikas, Kaire Takjas, Siiri Sõmer
<!–

Voting*: | Your vote*

–>

Scroll to Top