Uudised (10)Uudiste arhiiv

Uudised

16/04/2021 12:26  Virtuaalne külastus: Elisa Eesti sisekoolitajatele külla 5.05.2021!

Selle aasta esimene virtuaalne külastus viib meid  5. mail kell 15:00-16:30 Elisa Eestisse. Külla ootavad meid Aasta Sisekoolitaja 2020 I kategoorias, Imre Nõmmik ja Aasta Sisekoolitaja nominent II kategoorias, Triinu Praks koos kolleegide Indrek Pilli, Diana Ossipova ja Kaija Teemägiga.Imre Nõmmik
– tootejuht / osalise ajaga sisekoolitaja 2020

Imre on Elisa raudvara ning karismaatiline sisekoolitaja, kelle tootekoolitused ei ole viimased paarkümmend aastat ühtegi uut elisalast külmaks jätnud.
Oma igapäevatöös tegeleb Imre lisaks sisekoolitustele ka telekomiteenuste valdkonnas tootejuhina. Samuti on ta kolleeg, kes aitab kõiksuguste tehniliste probleemidega. Võid kindel olla, et saad toimiva lahenduse. Lisaks sellele  on Imre oma uuenduslike ideede poolest suureks toeks koolitustiimile, kellega koostöös on juba pea pool aastat video- ja hübriidkoolitusi piloteeritud.
 
Triinu Praks
– telemüügivaldkonna müügikoolitaja / täisajaga sisekoolitaja 2020 nominent

Triinu vastutusalas on kõikide uute ja olemasolevate telemüügivaldkonna müügiesindajate koolitamine ning Elisa müügikvaliteedi pidev parendamine. Ei ole oluline, kas oled alles algaja müügitalent või juba kogenud müügihai, Triinul on alati mõni hea nipp varrukast võtta.
Lisaks müügikoolitustele räägib Triinu aktiivselt kaasa ka igapäevatöös õppimisega seotud projektides ning on eestvedajaks Elisa missiooni töötubades.
 

Diana Ossipova
– personaliarenduse spetsialist

Diana tegeleb peamiselt Elisa ärikliendiüksuse, tehnoloogiaüksuse ja tugiüksuse koolitus- ja arendusprotsessi halduse ja koordineerimisega ning erinevate toetavate tegevustega, mis puudutavad elisalaste õppimist. Peale selle tegeleb Diana Elisa koolitusplatvormi juurutustegevustega ning koordineerib koostöös Soome kolleegidega õppimise protsessiga seonduvat.
 

Kristjan Pilli
– personaliarenduse spetsialist

Kristjan tegeleb peamiselt Elisa erakliendiüksuse koolitus- ja arendusprotsessi halduse ja koordineerimisega ning erinevate toetavate tegevustega, mis puudutavad elisalaste õppimist. Muuhulgas veab Kristjan eest kompetentside programmi ning vastutab videokoolituste loomise protsessi eest. 
 


Kaija Teemägi
– personalivaldkonna juht

2019. aastal valiti Kaija PARE poolt aasta mõjukaimaks personalijuhiks. Kaija eriline huvi on suunatud elukestvale õppimisele ja arengule ning seda just töökeskkonnas. Teadmiste täiendamiseks omandas magistrikraadi Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal. Oma igapäevatöös koos suurepärase meeskonnaga keskendub sellele, kuidas mõjutada töökeskkonda nii, et inimesed tunneksid oma tööst emotsionaalset rahulolu ja töö oleks huvitav.

Kohtumiseni virtuaalselt Elisa Eestis!

Külastusele saab registreeruda kuni 30. aprillini 2021.

Registreerumine külastusele


Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit meeskond
Reelika Vainola, Annika Allikas, Marju Meejärv, Liisi Männistu

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar